Mokyklinės uniformos

Mokyklinės uniformos

taigi, vėl grįžta uniformų bumas? Daugelis mokyklų bei gimnazijų vėl nori atrodyti rimtai(o gal itesiog tvarkingai). Jūsų nuomone,reikalingas "toks dalykas" ar ne? kodėl?

isvienos puses taip,o iskitos ne!
gerai yra todel,kad tai yra kasdienis mokyklinis rubas!beto nera konkurencijos tarp mokiniu,kas geriau apsirenks ir pan.nes vieni gali sau leisti prabangius drabuzius,o kiti turi tenkintis labdaryne pirktais!
minusas tas,kad ribojama pasirinkimo laisve,beto nevisi isgali nusipirkti uniformas!
kazkur skaiciau net straipsni,kuriame buvo sakoma,jei nenorit nesiot uniformos pasirinkit kita mokykla!
o taip!

Kaip man patikdavo uniformosApakęs! Niekad nesuki galvos ką rengtis, mūsiškė buvo graži (ir dabar kartais sijoną apsivelku), visi vienodai, bet kartu vis tiek lieka galimybė pasireikšti (sijono stilius, ilgis)… ir dabar kaip gražu: eina rugsėjo pirmą per Laisvės alėją, o ten Jablonskinė kulniuoja… ir aš sakau - o čia iš Jablonskio, čia irgi… kaip smaguTaip

Jei uniforma gerai atrodo tada chiki Šypsena Bet seip tai niuru kai visi vienodi, kaip armijoj. Taip ir draugus sumaisyt galima Šypsena Reikia spalvu daugiau! Šypsena

isivaizduokit mergaites su sijoneliais visos geras man patiktu Cha cha

Kadangi teko panesiot dar ir tas tamsiai melynas sovietines - tai jos budavo tikras "peilis". Taciau veliau, jau mokantis gimnazijoje, uniformos tapo pliusu, nes nereikedavo sukt galvos kuo rengtis (panoms manau tai dar aktualiauMirkt), be to kai kurios klasiokesMoterys su uniformom atrodydavo isties sexovaiMirktGeraiTaip

nagi, nejau tiek mazai zmoniu, turinciu savo nuomone? Siaip, is tikruju man reikia padaryti apklausa sia tema. Tad jei jau taip sunku isvardinti priezastis, nors parasykite "TAIP" ar "NE". buciau dekinga…Gėlės
beje,mano nuomone-taipMirktAš nekaltas

Uniforma yra gerai. Pats nesiojau 4 metus. Ji kazkiek ipareigoja mokinukus, kad neapsishiktu, neterstu mokyklos ivazdzio. O ir atrodo tvarkingiau, kai visi apsirenge vienodai.

Ziurint kokia ta uniforma. Tokia, kokia budavo keleta metu atgal, kurios nebuvo galima skalbti, o pries nesant i valykla tekdavo nuardyti puse sukneles ir po to dar specialiu budu suklostuoti - tai jau aciu BlogaiPiktas

o jeigu tokia, kaip dabartinese mokyklose? tada prasom Cha cha ?!

Na taip,ta "plise" tai siaubas Baisu ačiū dievuj(ne murrr) Cha cha kad nerikia jos nešiot.

Pritariu Taip

na gal savotiskai ir gerai…jei tox uniformos patogios ir pakankamai gerai atrodo…nors as pati nenoriu nesioti uniformu aciu dievui man ir nereikaŠypsena

ai as tai jau susitaikiau su ta mintim…;0 yra tos uniformos-tegul ir buna…Cha cha vistiek paskutiniai metai, negi cia veja kelsi?Liežuvis

O kodel nenoretum? del stiliaus nesutapimo ar tariamo nepatogumo?

px ira tos uniformos swarka usimeti ir tiek

Pritariu
mokslo metu- mokytis, o ne flirtuoti
ir kai mergina su uniforma- matosi tikras seksualumas ir žavesis BučkisGerai, o ne įpakavimas

uniformos labai seksualu… Liežuvis Aš nekaltas

man ir teko nesiot uniformasNe, bet man jos visiskai nepatiko, nes kai ateidavo ziema reikejo vis tiek su uniformo eit, del kazkokiu nezinomu priezascių neleido kelnes nesiot, Tai tikrai nebuvo smagu kai laukia 20 salcio ir reikia eiti su uniformaBaisuir dar…Ne

[quote] Shirshe77
Senbuvė gerietė
Parašė žinučių: 3306 2002-11-26 00:09 9 žinutė iš 19
Ziurint kokia ta uniforma. Tokia, kokia budavo keleta metu atgal, kurios nebuvo galima skalbti, o pries nesant i valykla tekdavo nuardyti puse sukneles ir po to dar specialiu budu suklostuoti - tai jau aciu

[/quote]