Mokslo forumas nori buti klubu

] juokauji? kas trukdo skelbti tas naujienas forume ir apie jas diskutuoti? Apakęsbent jau siek tiek pakelsite forumo lygi. su nuorodomis kaipjau ir susitvarket jau Cha chanuotraukos sakai? karikaturos? Cha chao Linksmybiu klubas karikaturoms netinka? Juokiasio tas paslaptingasis “kitiems breziniams” tai namu darbams ruosti? ir ar tikrai pageidausite kad klubas butu uzfloodintas internetinemis astronominesmis fotkemis?

is esmes man giliai vienodai klubas/forumas ardar ten kazkas. tik labai jau norisi, kad kazko reikalaudami pasivargintumet padoriai argumentuoti Šypsena

netapsit… kitaip jau senai butumet klubas Nekaltas

aurora, eik savo darza tvarkyk, jei tau vienodai tai ko reki? Bent nors viena diena zoles nerukei? abejoju Žliumbia Kiekvienam forumui ir klubui yra skirtingos taisykles ir normos, kaip kas nori (kolektyvas) tai ir reikia, neters savo bevaisemis argumentais kituose darzuose. Baigiu su tavim kalbetis, kitaip kalbek i delna.

argumentuoju, atsakau i tamstos kritika. 1. del temos apie referatus: paskutine zinute joje irasyta pries 3 savaites ir is viso toj temoj per paskutinius 3-4 men atsirado apie 10 nauju zinuciu. Zinoma gal per mokslo metus ju padauges, taciau kaip jau rasiau ir studijos bei mokslas mokykloj ieina i mokslo savoka. 2. Buvo pastaba, kad nuorodos susijusios su moksline info ivairiem darbam - bet klausykit iv. darbai(kursiniai, diplominai, referatai ir kt. ) ir sudaro mokslo pagrinda. 3. Jei istorines karikaturos, tau asocijuojasi su blevyzgom ar linksmybem, tada isvis abejoju diskusijos su tamsta tikslingumu.

naj naj naj Juokiasikoks puikus argumentas… "kas kaip nori… " Geraiir nevadovauk tu man kur man eiti ir ka man daryti Mirktsnarglius esi. ir tikrai man ne autoritetas Cha chadunduk, pakartosiu as tau dar karta… (gal vis tik pabandyk juodo sokolado pakramsnoti, a?) kas pasikeite Mokslo forume nuo tada, kai JAU buvo prasyta padaryti ji klubu? bent jau as nematau absoliuciai jokiu pokyciu i geraja puse Cha chap.s. Mokslo forumui siulau moderatoriu auksiniz mesti lauk, bo atstovauja jis foruma tiesiog apgailetinai Cha chavietoje to, kad padarytu ka nors gero, amzinai viska sudirba Juokiasi

ar tik ne todel, kad buvo vasara - atostogu metas? Drovusistorikas, su begaline pagarba Tau, na bet pats pamegink bent siek tiek kritiskiau pasiziureti i temas Mokslo forume Šypsena-kur istojote -kaip islaikete egzaminus -kur stoti -ka galvojate apie ta/ar ana mokslo istaiga -x fakulteto fuksai vienykimes - … studijos bei mokymasis mokykloje, zinoma, ieina i Mokslo savoka, bet ar Tau paciam neatrodo, kad visas tas forumas butent tik apie tai ir yra? Ir kad tikruoju Mokslu ten net nekvepia? Tik - mokymusi ir studijavimu?

teisingai Šypsena tik ne Mokslo, o mokymosi Šypsenapasikartosiu (tebunie man atleista)… ar gali daryti garbe tam forumui temos bei kaupiamos nuorodos apie tai kaip nesimokant paciam kazkur kazka paprasciausiai… gauti?

o kodel prikibai butent tik del karikaturu? Mirktir, beje, kur ir ka as rasiau apie blevyzgas? ApakęsKelkit forumo lygi, diskutuokit ir apie moksla, o ne tik apie mokymasi ir as busiu pirmoji, kuri pasisakys UZ forumo tapima klubu (jei auksiniz aukselis eilini karta neprisi**** Cha cha )

Imkim tai. Kur rasti informacijos apie VDU kokį nors skyrių. Tam pasitarnautų nuorodų skyrius. Be to labai reikėtų naujienų skyriaus. Ten būtų ne vien informacija stojantiesiems, bet ir mokslo naujovėmis besidomintiems žmonėms. Tos dvi skiltys labai būtų reikalingos ir jų labai trūksta.

matau, kad iskyla esminis klausimas: “kas turi buti mokslo forume” Visi sios idejos(klubo) priesininkai grieztai reiklaauja , kad jame turi buti vien mokslas savo prasme kaip “science”, kitu atveju “NE”. Taciau kas pasake kad klubas turetu buti vien science krypties. Mokslai susideda is daugelio pakopu ir tikrasis mokslas (science )yra tik ledkalnio virsune. Tad galiu sutikt su teiginiu , kad galbut forumui truksta tvarkos (floodintoju buvo ir bus ir ne visad moderai gali suspet viska sutvarkyt), taciau priestarauju, kad reik tas temas apie aukstasias mokyklas, destytojus, specialybes, mokyklas ir t.t. visiskai uzdraust ir pan., tik galbut reiktu jas susisteminti, kaip IT klube , sumest i viena tema, kad nesikartotu. Ir nesiulau dabartines situacijos, kai daugelis atostogauja lyginti ir vertinti. Naturalu, kad dabar ten daugiausia temu apie stojimus ir pan. Tuo tarpu mokslo metu metu teko daug skaitineti temu pvz., apie naujaja atrasta planeta Sedna(labai butu pravertus galerija), neblogu diskusiju istorijos tematika. Ir dar: kalbant apie kluba ir reikalavimus forumui atrodo lyg dabartiniai klubai yra labai tvarkingi. Siulau perziuret visus(na nebent iusskyrus siauros tematikos kaip foto) ir paziuret kuo jie is esmes skiriasi nuo Mokslo.

na as tik pastebesiu, kad sulomam klubui truksta platesniu paziuriu…tikrai niekas nesako, kad negalima kableti apie mokslo istaigas ir studijas, bet dabartinio forumo 85% turinio sudaro butent tai…vien moksliniu istaigu aptarimas…juk mokslas tikrai nesusideda is moksliniu istaigu…bet deja tenka pastebeti, kad dabartinio forumo auditorija domina tik viena atskira “mokslo” sritis, o butent studijavimo/mokymosi dalis

As aisku esu UZGeraiSuprantu,kad galima manyti,kad nereikia siam forumui tapti klubu,bet nesuprantu tu kurie raso litanijas,analizuoja situacija,kad tik kaip galima geriau pateiktu priestaravima ir suzlugdytu gera ideja.Kas kankina siuos zmones?turbut noras eiti pries ir buti pastebetiems. Visa vizija konkreti ir pakankaimai gera,o tobulejimui rybu nera.Bus klubas bus ir temu ne tik apie ND.Is vis mes esam uz,o kam tai nepatinka neikit i mokslo foruma arba nepulkit menkint idejos. Visi tie kurie nesutinka turetu kaip sūnus rasyt,va cia nuomone,o ne priestaravimas nepagristas.

nors ir pripazystu kad studijavimas/mokymasis sudaro didziausia temu dali taciau isisvaziavus mokslo metams ta dalis tampa zymiai mazesne nei 85proc., o tiesa sakant ir kituose klubuose iki puses temu nera visiskai atitinkancios to klubo ideja ir tematika

Manau daugelis zmoniu gana konkreciai argumentavo,kad reikia klubo,juk svietimas yra labai svarbus jaunimui,nes tai nuliame tolymesni ju gyvenima.Vienu zodziu nereikia cia nieko spresti,sukurkit kluba nes akivaizdu kad jo reikia. Taip

Kad ir kaip nusprestu Bitė+, vis vien palaikysiu klubo įdėja Šypsena

Manau aurorai reiketu pasiskaityti issakytas nuomones apie kluba,siaip kiek man matoma ir skaitoma Istorikas tau labai konkreciai ir aiskiai isdesto argumentus kas kaip ir kodel.Prideti noreciau tik tai,kad mokslo savoka labai plati.Ir forume skelbiamos temos ar kita informacija,kad ir kuo panasi i tavo minetus referatu paieskas ir kt.Bet tai butent dabar yra aklualu,o informacijos viename tinklapyje juk nesukisi,tai zmones ir kreipiasi pagalbos cia.Nieko negali sakyti,bet yra ir tokiu temu kaip ir moksline tematika.Tiesiog bandyk pazvelgti kokie zmones cia renkasi,juk dauguma studentai ir mokiniai,tai kiek ju tarpe yra aktualu tas grynasis mokslas,apie kuri tu kalbi.Mano manymu pasikeite tai kad cia maziau blevyzgojama,ir cia labiau koncentruota i suteikta informacija ar jos pasidalijima vieni su kitais.Jei butu taip,kad forumas liktu kaip pavadinimas gal ir nieko pries,bet klubas turi tam tikru pliusu,kaip pavyzdziui nuotraukos,butent cia jau kaip kazkas minejo butu galima patalpinti zemelapius,karikaturas ir panasiai.Juk egzaminai sunkeja,o informacijos lietuviu kalba juk internete daug nera.kolkas galiu pasakyti tik tiek.pasistengsiu atsakyti i tavo klausimelius,i kuriuos tik galesiu.

Tegu buna, negi gaila

aurora ir auksiniz galetumet savo asmeskumus privatais ar kaip kitaip issiaiskint,nes tai labiau liecia jus nei visus besilankancius sitoje temoje.o siaip kaip kolega ir moderatoriumui auksiniz negaliu pasakyti nei vieno blogo zodzio.Mano nuomone darba jis atlieka gerai.

Kiek paskaičiau klubuinepritaria tie, kurie forume nė kiek nesilanko. Tie kurie nuolat dalyvauja diskusijose supranta, jog klubo labai reikėtų.

Senai šis foruasm turi tapti klubu, tad aš esu

kada kas is auksciau tars zodi