Mokslo forumas nori buti klubu

ne jaugi tu nuosirdziai manai,kad pvz adminai tures laiko knaisiotis toje jusu temoje ir ieskoti atsakymu? ApakęsNormalus pareiskimas tapti klubu turetu artodyti kiek kitaip. Pradziai reiktu irodyti kodel Mokslo forumas turetu buti klubu o kaip renkami balsai uz man ne paslaptis dar ir praeito karto Mirkt

na tai gal ir jus tada suregzkite ne penktoku lygio pareiskima? Nekaltasna bet ka jau cia… ne tam zmogui patikejot tema PP kurti… jis is penktokelisko lygio ko gero jau ir nebeisaugs…

kuo praverstu?

Cha chatai kad ten 95 % temu ne apie moksla kaipo moksla , o butent apie mokymasi Cha chaas siulyciau pradziai net nepretenduoti i toki skambu pavadinima kaip Mokslas , o pervadinti foruma taip, kad jis bentkiek realiau atspindetu tai, apie ka ten kalbama. O tada jau ir klubo prasykit Mirkt

Flirtas

beje,klausimas… ar gali BITEI garbe daryti forumas, kur dauguma lankosi tik tam, kad susirastu/nusipirktu/gautu reikiama referata ar koki kita uzduota darba? Kuri, siaip, jau, reiktu daryti paciam? Nekaltascia mokslas apie ka? apie tai, kaip nesimokant baigti mokslus? Nekaltas

aurora, klaidinga informacija pas tave jei seklys morka blogai informavo.

Bet plia ash nuoshirdzhiai dekinga Piktas Du kartus rashiau toj temoj moxlo forume kad ash uzh kluba ir prashiau mane itraukti i sarashiuka, ale taip ir likau neishgirsta. Esu lb nuoshirdzhiai “dekinga” uzh demesi. Bl jei rashot tai gal visus pasisakiusius rashykit, o ne tik ypatinguosius? Nekaltas Piktas

lojantis_kacius, soriux, perziuresiu.

pateik teisingą Laimingas

Gerai Geraigerai pasakyta Gerai Šypsenasiaip pats ten retai rasineju,tik paskaitau ir tavo isdestytos mintys puikiai atspindi tai kas ten vyksta Nekaltasmanau nuo rugseju tokiu temu tik padauges Taipbeja keista - viena kart auksiniz bande prastumt jaunimo forumam,bet nepavyko,dabar bando sita…ziuresim kaip gausis,beja jei nepavyks koks bus sekantis zingsnis - siulyciau prastum foruma Apie viska i klubus Cha chap.s. as susilaikau nuo bet kokiu komentaru ar reikia ar nereikia,nes as ten tik skaitineju ir beveik nesireiskiu,todel didesnes itakos pasikeitimams buten asmeniskai man netures Nekaltas

kas per rekimai ant visagalio modero Piktas Piktas Piktas?

Lietuva 14 metu laisva, shneku ka noriu - zhodzhio laisve Nekaltas

banga dar ne laisva Ne Liūdnas

O man dzin Nekaltas

o man, galvoji ne Labas?

na tokiu temu kasdien lankydamasis mokslo foruma nemaciau jau gal nuo pavasario, o jei ir tada tekdavo isvysti, tau jau su spyna. ir siaip yra tskira tema n.d. ruosimo pagalbai. nors as is esmes sutinku , kad Mokslas dar nera labai tvarkingas forumas, taciau paskutinins tamstos argumentas is pirsto lauztas. vat tokia pasenusia ir neatitinkancia tikroves info mes ir remiames… ;V spresdami , ar kitiem reik klubo ar ne, nors patys ten velniai zino kada lankemes …

AS esu UZ nes tad BUS ubanintu nariu sarasas …

ir dar apie klubo galimybiu nauda Mokslui: naujienos: cia planuojame skelbti mokslo naujienas, taip pat atviru duru dienu datas, kita sviezia info. nuorodos: cia tikrai bus info, jau dabar super apkrauta tema skraiduole tokiu pavadininmu. galerija: vieta istorijos zenelapiam, karikaturom, kitu dalyku breziniam, planetu foto…

o daba gezams suprantamai: i da api kluba galimibiu kankrietnai naud Mokslui: naujienos: ce planuojam skelbti kai ką? moksla naujiens, paliubomu pat atviru duru dienu dats, kaip kad pas mus rajonė įprasta kit sviez infa. nuorodos: ce tikrai kaip kad visi žino ka golfas gerai trauke bus infa, jau daba super apkraut kas žina tem skraiduol tokiu pavadininmu. galerija: viet istorijos zenelapem, kaip kad visi žino ka golfas gerai trauke karikaturom, kitu daliku brezinem, planetu fota… kas žina

Tau tikrai reikėtų BANo visuose klubuose.

konkretno Girtas

uztenka pamatyti amzinaja skraiduole ten, kad butu labai viskas pakankamai aisku Juokiasiar zinai kas tai yra tema skraiduole? Tema skraiduolė - svarbiausia forumo tema , kuri nuolat matosi virš naujausių temų. viena ios itin svarbiu Mokslo forumui temu tai tema pavadinimu “Turiu/ieškau referatų (ar kitų darbų)”, su siai dienai 377 komentarais Cha chaKita gi taip pat labai aktuali tema - Padėkime vieni kitiems (naudingos nuorodos). yra idomiu nuorodu, bet faktiskai beveik visos jos orientuotos ne i Moksla, o i tai, kur susirasti reikiama referata/darba ar bent jau medziagos jam. Tai kur tu cia Moksla matai? O dabar siulau paciam atsidaryti Mokslo foruma ir pasiziureti kokios mokslines ten temos vyrauja Cha cha