Mokomasis Europos Parlamentas (MEP)

Mokomasis Europos Parlamentas (MEP)

Kuriam dabar komitetui priklausysi dabar? Gal iš to paties būsim. Šypsena

Dabar aš pačiam paskutiniam, tačiau mėginu jį pakeisti dėl tam tikrų priežasčių. O jeigu ne, galiu ir visai neatvykti, nes vis tiek neturėčiau, kaip parvykti. Problemėlės tokios. O tu?

http://www.eurohouse.lt Mirkt

Į “Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetą II”. Šypsena

as tai galvoju, kad tai tiesiog plagiatas…nuo Lietuvos mokiniu parlamento[LMP]Šypsenastrukturiskai ir visaip kitaip, tik vadinasi kitaipŠypsena
net tie patys zmones dirbantys per mokymus su LMP dirba ir per Eurohouse mokymusCha cha

hm, aš tai įžvelgiu gana nemažai skirtumų. Ir čia Europos Parlamentas.

Skirtumas yra ir didelis.
LMP - mokiniu interesus atstovaujanti institucija, sudaryta is paciu mokiniu isrinktu kandidatu.
Mokomasis Europos parlamentas - tiesiog simuliacija, mokinanti zmones Europos parlamento veiklos principu.
Labas

Be to Mokomasis Europos parlamentas - tarptautinis renginys ir, jei neklystu, jis buvo pradetas organizuot anksciau, nei LMP isikure.

MEP veikia nuo 2003m.
http://www.eurohouse.lt/index.php?parent_id=109&page_id=122&lng=lt

Istrauka is to paties straipsnio nurodyto linke:
""Mokomojo Europos parlamento" fondas (Nyderlandai) projektą inicijavo 1994 m. Nuo tada šis projektas yra vykdomas visose Europos Sąjungos šalyse, o nuo 2002 m. - ir šalyse kandidatėse."

Lietuvoje taip, jis buvo pradetas organizuot veliau nei susikure LMP, bet ideja sukurta ir pradeta vystyti kitose salyse zymiai seniau (1994m.)Šypsena

Nu tai ką, yra dalyvavusių? Va aš grįžau vakar lygiai 00:00 namo. Šypsena

neskaitant manęs, nežinau, ar dar kas nors yra. Aš jau 21h buvau namuose Mirkt

yra yra ;]
ziuriu, kad bitej galima ir daugiau mepieciu surasti ;]
kaip laikotes?

oo, atpažinau Labas.
Man neblogai, o kaip Jūs?

huh… tai prasom prisistatyti, nes man nepavyko identifikuoti kurie is jusu ir bangoj sedit Cha cha

Tavo komitetas, Stasys. Šypsena

em. Na, mano 8 - Piliečių laisvių, vidaus reikalų ir teisingumo komitetas. ;]

Aš labai labai svarsčiau ir paskutiniu metu apsisprendžiau nedalyvauti - mat sesija Alytuj, o laikiau bandomąjį egzaminą.

Na va, vėl prasideda MEP’o mėnuo. Kas dalyvaus? Šypsena