Mokiniams

Mokiniams

Koks tavo pazhymiu vidurkis? Šypsena A labai del jo jaudiniesi? Beje, dar parashykit, kokioj klasej esat. Gerbiami 11okai! Ar perejus i 11kl vidurkis kaip nors keitesi? Kaip? Aciu.

na dar semestras nesibaige,bet manau,kad bus ~8.5Aš nekaltas
vat negeras kazkaip siais metasi…Nustebęs

Maniskis zada buti 9,9… Ir tai ta nelemta fizika!

Musicboy ,kai as buvau zemesnese klasese ir manasis vidurkis buvo daug aukstesnisCha cha

nu skylė kokie cia visi moksliukai…as 12oke ,bet del mokslu sau galvos visai nesuku…

Kazkur 9,3. Bet tuo tikrai nesu patenkinta, nes siaip … mokytis nesimokau, nes tingiu, o galeciau tikrai daugiau isspausti…Šypsena Ir ne vien del pazymiu pasimokytŠypsena

nu mano as nznkox vidurkis 12kl, dabar, gal 9.5 mazdaug. Nezianu, nu kas cia gaunas jei lietuviu tarp 8-9 ir istorija ~9. Visa kita lygtais 10. Ai ne, dar chemija 9.
11oj klasej vidurkis ne kiek nesikeicia, nebent nustoji arba kaip tik labai pradedi mokytis.

10kl. vidurkis ~8.9 labai del pazimiu neprgyvenu,bet noreciau kad butu didesnis…vat pernai tai buvo 9.2 NustebęsŠypsena

Kiek pamenu, maniškis nuo 8-os klasės vis kilo ir kilo. 12-oje klasėje buvo 9,7 ir kai tada prisimeni, kad kažkada buvo 7,8…BaisuCha cha

as 5-okas i b**i dejau ant tu pazymiu Cha cha o seip trimestre is visu dalyuku isejo 10,9 tik matematika 8 Cha cha

na hm… semestras dar nesibaige , todel nzn
bet jauciu labai kris per kokius 2 balus Cha cha pernai buvo ~9

9kl. manau kad vidurkis bus ~9 pernai buvo geriauŠypsena

mano vidurkis mazdaug 9,8 - 9,9 kazkur… nu zodziu du devintukai trimestreTaip (taip trimestre, nes pas mus m-kloj trimestrai o ne semestraiTaip)

jooooo turiu gal kokiu 8 nius ir tai pakelia fizinis, muzika ir tt.Blogai abiturientas Baisu

laukiam semestro pabaigos Taip

pernai buvo 9,48, perejau i gimnazija (as davintoke) ir krito iki 8,6

nu as negaliu pasakyti kaip beiveik visi sake kad vidurkis 9,5 ar panasiai,pernai mano vidurkis buvo apie astuonis nu koki 8,3 o siais metai (as dabar 11 klasei)mano vidurkis ziauriai nukrito kai baigsis semestras tai net baisu bus paziureti kiek is ko isejo,nes dabar tai mazdaug koki 6,4 vidurkis,ir galiu oasakyti,kad tas profiliavimas po 10 klases nieko nepalengvina mokslu, kaip tik bent jau mano pazistamiems mokintis yra daug sunkiau.Šypsena

as 12 kl. mano vidurkis 8