MMC kortele

MMC kortele

Ar teko kam nors nulauzti MMC korteles koda? Su kokia programa tai darete?

Seip idomu kas cia per kodas… gal korta mire?

1GB MMC korta buvo ideta i Nokia 6230i. Uzvakar "is oro" ant jos uzsidejo pasvordas. Idedu korta i fotika - rodo erora, o kompas ja siulo suformatuoti, bet to nepadaro.

As ant savo 6230i irgi ta pati padariau, o paskiau pass neatsiminiau, tai taip ir likus veikianti tik tel… bet pas mane kaip tas standartas 32megu, tai galiu ir ismest paemes, pxJuokiasi

Chmm…seip i 6230i nelabai galima 1GB jis skaito 512, paskui garantijos ner. Bet del kodo…turejau tiko viena atveji kad net 512 neleisdavo formatuoti… Yra proga MMC Medic…reiki "isgyditi" tavo korta per kompa

Zero-Fill reikia padaryt Juokiasi

cia gal ne i tema, o ant n gage skaito 1gb?

Skaito!!!

Ant 6230i Kingtinai 1GB eina, isbandyta.

As zinau kad eina, bet jei prikrausi 800-900 mb ar paves?.. gali ir neskaityti toliau…bet cia seip…

Jei korta mato kaip 1GB(o taip tikrai buvo), tai ir prigrust manau visa eina. O jei tik 512, tai jau…

Realiai maciau kad korta 512 ne NOKIA prikrauta an 256 → neskaite…kol nesuformatavau… pagal gamintoja - 512…

Skaito Nokia 6230i 1GB MMC kortas ir vargo nemato. Patartina sukurti kelis katalogus joje, kad greiciau failai atsidarinetu.
Bet klausimai buvo ne apie tai. MAN REIKIA TA SUP… KODA NUIMTI NUO KORTOS!!!

P.S. Nemanau, kad po formatavimo kodas isnyks.

5 poste pamineta buda isbandei, kad cia spiegi, kaip kariamas bl?

Isbandytas tas MMC medic, bet jis nepadejo.
Ir spiegi tai cia tu, nes nieko doro ir neparasei, kad atsakytum i tema. Tik asmenini zinuciu skaiciu keli LOL…

nepezek Nežinau

Susirask Card reader ir pabandyk su juo pazaisti. Manau su pass. korta suformatuoti leidzia su card reader, tik info neissaugosi.

O tai kaip tu galvoji as ta korta prijungiu prie kompo??? Tai jau tikrai ne per data kabeli.
Krc issiusiu korta i garantini ir atsius nauja.
Dekui uz nuomones.

buvo man irgi tas pats su 6600 . Nieko nepadariau ,pardaviau neveikiancia kartu su telefonu ir tiek Mirkt gerai ,kai yra farantija,turetu pakeisti