Miunchenas - visi patarimai laukiami

Miunchenas - visi patarimai laukiami

sveiki, si ryta is airbaltic nusipirkau akcijinius bilietus i Miunchena kitam savatgaliui Šypsena dabar suku galva, kur nakvoti, ka pamatyti ir t.t. labai laukiu pasiulymu/pastebejimu tu zmoniu, kurie ten jau buvo. butu labai didelis aciu!

Patarimu neduosiu, bet zinok ,kad tai pats graziausias vokietijos miestas Taip

Taip, pritariu, ir man tai pats graziausias miestas Vokietijoje. Bent jau man, tai nerealiai siltas ir jaukus miestas. Visa centra apziureti vien ka reiskia (kuris neaisku kur prasideda, ir kur baigiasi), dar gali nulekti i Olimpini stadiona, kur vyko Miuncheno olimpiada. Salia yra BMW muziejus , va ten tai yra kur akis paganyti… O siaip tai jaunas miestas, nes ji Hitleris praktiskai visa buvo nugrioves, tai pastatai nera seni, tik ispudingai sutvarkyti ir labai dera vienas prie kito. Viesbuciuose ir turizmo centruose pilna bukletu, zemelapiu, tai kur nuvykti vietoj galima nuspresti. Geros keliones, ach kaip pavydziu Šypsena

Dar tiesa, Hitlerio alude pamirsau. Ispudingo dydzio istaiga…nu adreso nepamenu, paciam centre, jauciu zemelapiuose pazymeta tikrai. As gyvenau v/b ORLY, beveik centre, iki centriniu aludziu Šypsena gal 10-15 min. kelio pestute. O kelias veda pro vietinius bravorelius, kuriu ten tiek… Girtas Adresas: Gabrielenstrasse 6, 80636 Munchen. Nedidelis viesbutelis, tame rajonelyje ten tokiu pilna, yra is ko rinktis. Kainu nepamenu, kai as buvau, dar marke karaliavo, gal apie 50 markiu mokejom.

Dar ir strategiskai miunchenas yra gerai isitaises, kad netoli yra nulekti i sveicarija ar austrija ar pan.

Aha, ten is tikruju labai grazu, vokiskai tvarkinga ir alus karaliauja Mirkt kazkokiu superduper pasaulio stebuklu neturi pasistate, bet bendras jaukumo jausmas labai jauciamas Mirkt Priesais Rotuse yra tokia berods sv.Petro baznycia, tai ten gali laiptais i pati virsu uzsilipti (1,5 EUR) ir i Miunchena is virsaus pasiziureti. Kaip jau minejo, olimpinis stadionas ir kaimelis + BMW muziejus - tikrai neblogai Mirkt Labai trumpai buvau ir Englisher Garten (ar kaip ten vadinas), ten stovi toks ciotkas kinietiskas bokstas. O mazdaug uz 2val kelio nuo Miuncheno yra nereali, ispudinga Neuschwanstein pilis (laikoma zymiausia pasaulyje pasaku pilimi). Tik itariu, kad savaitgali jai laiko gali ir pritrukti Mirkt nieko, paziuresi kita karta, kai vyksi i Sveicarija Mirkt