Mitsuoka Orochi


Mitsuoka Orochi

Ne

Biodizainas (ne Bijo Cha cha) Agregatai - Jaguar 220’o GeraiBet, pažiūrėjus, ką ta Mitsuoka dar gamina Baisus

Kad jau apie baisius auto prasnekom, tai prisiminiau rugsejo pabaigos naujiena Šypsena Apacioje matote Mitsuoka Orochi modeli, virsuje rugsejo menesi isplatintas naujojo mitsuoka orochi kabuto nuotraukas. Beje, tai vienintelis TIKRAS japonu supercar’as. Praktiskai vienbalsiai visur pripazintas baisiausia dizaino prasme masina Šypsena O tai tebuvo dar vieno zmogaus svajone ukurti kazka grazaus NekaltasSaitas: mitsuoka-orochi.com/

Na, jis tiesiog kitoks Cha chaBeje, originalus dizainas, berods, 90-ųjų vidurio Nekaltas Tai ko norėt? (Scorpio, Multipla, etc.) Cha cha

yo!žas–> Esi tuo tikras?

Prototipas padarytas ant Jaguar’o supercar’o bazės ir ėjo kaip biodizaino studija. Aš Orochi walpaper’į jau daug metų turiu Kietas

Cituojam toliau tada Šypsena

bet ne tame esme ko gero Šypsena Musu saly net ir tokio ‘grozio’ negirdet kol kas Nekaltas

*skylė*vojat, o gatvej pamate tupciotumet aplinkui. Visai grazus - primena kazkoki juru gyvi Gerai

Neskylevojam Ne objektyviai ziurim i auto naujienas ir diskutuojam apie automobilizmo vystymasi Šypsena Asmeniskai imponuoja kaip jau minejau tai, jog zmogus igyvendino savo svajone Gerai

kojotty, tą patį ir aš radau TaipBet kažkur seniai skaičiau apie jį, tai (kažkas iš rusų spaudos, berods) rašė apie Jaguar XJ220 vidurius… Anyway, man jis visai patinka Gerai

uztat xj220 Girtas

man puslapyje tam ta mašiną ar tai žuvį primena,ar tai banginį Cha cha