Mirtis tyloje..


Mirtis tyloje…

Gerai

Gerai Gerai Gerai Gerai Gerai rek jega man patinka tik truputi apacia pripjauciau … Šypsena

…tokio peilio ne tik Remiui užtektų… Mirkt

Šypsena neatsiliekam fuzera neatsiliekam… rytoj vel ka nors prigalvosiu ziauriakishko… taip kad ruoshkis

Foožera leisk dar pasidziaugti nors keliom gyvenimo akimirkom Šypsena AŠ NUMIRSIU VISTIEK aš numirsiu taip pat kaip ir mes visi tik prieš tai aš norėčiau tave pamatyt man reikėtų kaip paukščiui nugalėtam žiemos paragaut paskutinį kart tos šilumos kuri sklinda iš rankų meilės pilnų kuri verčia ieškoti vėl tavo akių ir aistros aš dar noriu minučių kelių man reikėtų kad dar kartą tai būtum tu neišvengiamai teks savo žvakę užpūst bet prieš tai šį bei tą dar norėčiau pajust su pavasario paukščiais į dangų pakilt aš taip noriu dar kartą iš naujo užgimt saulės šviesą beprotiškos vasaros gert ir į jūros gelmes nors trumpam pasinert man taip reikia išvyst rudeninius medžius pabraidyti dar kart po geltonus lapus ir apakintas sniego dar noriu pabūt į jo patalą baltą bejėgis nugriūt aš numirsiu vistiek mano laikas ateis tik dar būtų smagu susitikt su draugais pasėdėti per naktį dar būtų puiku pamatyti akis artimiausių žmonių prisiminti dar kartą geriausias dienas padainuoti dar kartą linksmiausias dainas o valdove mirtie nepašauk manęs tuoj aš taip noriu išvysti kas bus rytoj FOJE niu tai lesi pasidziaugti dar keliom akimirkom P.S. manau sis dainos tekstas tiktu ir prie foto … Šypsena

sutinku cia tik tarpkitko … Šypsena

Fuzera… O ash kirvuka turiu… galesim pasifektuoti…

padesiu… bishki pradejau ishmanyti ta sup.ys.ta kraujo leidimo ir ishtvirkymo mena…

a ce ne man gal sakeij?

Juokiasi

ai tingiu ta pati rashyti ka pas save rashiau