Mirtis jau cia pat.

dejau ir gluosnis dar enra tokio lygio, kad galetu normalaiai diskutuot rimtose temose… shame Nežinau

nesakyčiau nieko. pažiūrėčiau į akis ir apkabinčiau. jei mirt, tai tik mylimo glėbyje.

O čia vadinasi “rimta” tema? Šypsena fantazuoti/svajoti? Juk niekas nežino kaip kas mirs ir ar bus šalia mylimas žmogus.

Mirtis, ji ateis… tai Visada buvo rimta tema. Daugelis galwoja kaip mirs, kas atsitiks… Tai ne fantazija, svajone. Tai ateityje ivyksiantis ivykis. Del vieno niekada negali abejoti, kad mirsi…

Norėčiau pasakyti, kad esu laiminga.

oRg o atleiski man išmintingasai!

Mylek…

Pasakyčiau, kad neliūdėtu jog aš palieku šia ašarų pakalnę, nes aš grįžtu namo… ir ankščiau ar vėliau mes ten susitiksime ir atšvesime.

“Atleisk… Bet noriu, kad tau butu gerai…”

from ash to ash… from dust to dust…

beprotiskai tave myliu…tada apsikabinciua ir istarciau tyliai “as grisiu”.

nu nemanau ar kas nors leistu rinktis mirt ar ne Cha chagali numirt ir ne mylimo gleby Taip

paskutine savo gyvenimo akimirka noreciau praleist su mama, bet tikriausiai taip nebus…vis delto istarciau jai myliu, aciu uz viska ka del manes darei, buvau laiminga…buk ir tu, mama, laiminga…as tavim tikiu…ir stipriai stipriai apkabinciau… jei tureciau daugiau laiko, ka sakyciau net nzn…tikriausiai pasiduociau akimirkos nuotaikai…

Pats žinau kad ateis mirtis, kai ji bus šalia ir žiūrėsiu ką daryti Mirkt jeigu apskritai spėsiu dar kažką pasakyti ir pan. O ši tema ir yra fantazijos ir svajonės , mes ne aiškiaregiai ir nežinome kaip mirsime ir t.t. Čia nėra rimta tema, o savo svajonių išsakymas tik. lygiai tas pats, kas “kokios spalvos mašinos labiausiai norėtumėte” “-Žalios! - O aš mielos!” ir t.t. Šypsena arba “ką veiksite 2006 10 12 dieną 14:30 h?” Šypsena

As paklausciau kur padėjai paslėptus pinigus? Cha cha

I’ll be back Juokiasi

Ačiū už viską, myliu… Angelas Žvaigždė~

Azuolelis, kiek matau tai tu vienintelis cia turi kzkokiu problemu, kit normal diskutuoja, ir net nekelia jokiu minciu, kad temoje kzkas netaip.

pasakyceu, kaip JI myliu ir atsiprasyceu uz viska, ka padareu blogai Apkabinimas Labas Taip