Mirtis..? (be tabu)

Nenoriu pasirodyti kokia pulanti kategorishka furija, ale kokius faktus tamsta turi omeny? Nes… faktu nera. Gali tiketi kad eisi roju ir gausi nachaliavu sparnus, kad atgimsi kitame kune, kad busi ramybeje su kitais, kad… busi gera trasha sunkeliams etc. Tik reiketu suvokti, kad tai kiekvieno pasirinkimas kuo tiketi. Juk to, kaip yra - niekas nezino Mirkt

Vovera, pasilikime kiekviena prie savo tiesos. Gerbiu tavaja, gyvenu pagal savaja. Nenoriu vieshai su svetimais dalintis tokiais intymiais faktais. Tai mano pasirinkimas. Sekmes visiems.

as pvz noriu buti sudegintas ir supiltas i urna kuri stovetu permatomo stiklo stale, kad chebrai butu kur alaus ateit isgert ar seip pasedet, pasisneket… as bijau ziaurios mirties: nuskesti, sudegti, uzdusti ar pan… geriau tegu nusauna ar koks infarktas, galu gale tegu zaibas trenkia… o po mirties… kas zino kas ten bus…

Diskutuojate ir bandote užginčyti dalykus, kurie paremti tik tikejimu. Nu ka čia daugiau bepasakysi Cha cha

Faidrai, pagal ta apibrezima, kulturos forume galetume diskutuoti apie bet ka - grazu ora, dievus, zmones, mesla ir t.t… Cha cha Si karta diskusija jau gerokai issipletojusi, todel temos nerakinsiu. Bet ateityje, noreciau kad zinotumet,jog netoleruosiu kulturos forume tu temu, kurios kur kas labiau tinka kitam forumui ar klubui Mirkt

ne vietoj, imogen, cia ishsishokai. tema bent jau prasminga, aktuali ir kulturinga, o ne ‘‘ivertinkite mano kuryba’’. zvelk toliau.

W_C del to temos ir neuzrakinau, kad ji issivyste gana kulturinga kryptimi. Tik paskutiniu metu, kazko baisiai visi uzsimane kulturos klube kelti temas apie mirtis, setonus ir pan. Jei pagal koncepcija yra tam labiau tinkantis kitas klubas, ateityje pageidavimas butu, kad ten ir diskutuotumete. Nes siandien ryte, sitame puslapyje radau tris temas apie mirti. Tokiu atveju, bijau, kad “Kulturos klubas” nevirstu “Pomirtinio pasaulio” klubu. Smagaus diskusijos tesinio!

ruduo, imogen, ruduo. gamta ruosiasi mirti, o ir zmones is paskos.

norejai pasakyti, kad pavasari galiu pradeti laukti temu antpludzio apie gimima Nustebęs

Manau tas “susijaukimas” atsiranda nuo nesugebėjimo susitaikyti(deramai primti ir gauti sau naudos) su tolimoje ateityje neišvengiamai turinčiu įvykti faktu. Panaši situacija būna kai rekomenduojama vadovams neduoti pavaldiniams labai lengvų ir labai sunkių užduočių. Lengvas jiems tiesiog neįdomu(neintriguoja) vykdyti, o sunkių tiesiog nesugebės įvykdyti. Taip ir čia reikia pasiruošti, nes kitaip tiesiog pasimesi ir kaip ginyba pradesi naudoti visko neigimą arba guosi save, kad tai dar negreit įvyks.

Ne visus tikslus manau teisinga būtų siekti stengiantis tai padaryti kuo GREIČIAU , dažnai būna svarbiau, KAIP tikslą pasieki. Mirties fakto suvokimas mums turi pasitarnauti, teisingo gyvenimo būdo ir teisingu gyvenimo tikslų nusistatymui. Kaip kai kurios meno rūsys taurina žmogų taip ir mąstymas apie kai kuriuos dalykus jį padaro dvasingesni. Tik nereikia per dauk “užsigruzinti” nes gausit depresiją Mirkt

Kiekviena mūsų egzistencjos akimirka mus priartina prie visiškai neišvengiamo įvykio-mirties. Kažkam tai gali pasirodyti graudziai-nelinksma, pastebejau, kad ypač tą pojūti galima pajausti bunant atskirtyje be draugu ir draugiu, kai tavo egzistenciją niekas nepatvirtina, kai tu negali džiaugtis sovo kolegų tapačia padėtimi. Beveik visiskai mirties fakto egzistavimą panaikina mylimo žmogaus pajautimas, šiuo būdu manau pasiekiamas kažkos tariamas nemirtingumas. Asmeniškai man mirties fakto egzistavimas stipriai apkartina gyvenimą. Aš visisškai nenoriu senti, o po to numirti. Kai pasižiuriu į senus žmones man jų padetis pasirodo nesuvokiamai tragiška.

Lenkiuosi paskutiniam Faidro pasisakymui!

…Tam tikrais Gyvenimo momentais Mes visi Susimastome Apie Mirty, tik Ne Visi Ryztasi Jos Siekti…Tik Vat Lietuvoje Pilna zmoniu Kuriems Gyvenimas Yra Kancia Ir Jie Labai Lengvai Sau Pasidaro Gala, Net Nesusiamstydami Apie to Pasekmes, Ir apie Tai Kiek Gali Prarasti, Nes anxciau Ar Veliau Visos busenos Praeina…Taip Kaip po Nakties Ateina Diena Ir t.t.

Tūsas Cha cha Ačiu, kad diskutuoji mano temoje. Kiek pastebėjau nebijai kritiškai pasisakyti.

na taip, kiekviena akimirka vis mus priartina prie nebuties ( arba kitu nuomone “tikrosios buties” Cha cha)… mano nuomone tai yra pabaiga, taciau nemanau, kad todel reiktu kazkaip planuot savo gyvenima, kreipti tam tikra likme ar stengtis patirti kiek galima daugiau…uztenka tiesiog gyventi Nekaltas

blyyyn! nemirt butu nesveika!

Gyvent nesveika! Juk kasdien po truputi mirštame fiziškai, morališkai (ka nors blogo nedaryti nevisada išeina) Cha chaKuo žmogus senesnis tuo daugiau yra sukaupes visokių negerų dalykų, jeigu savęs neišvalo mokslais, menais ir kultūra Mirkt

aš nei apie mirtį, nei apie seksą nemąstau. nežinau, kodėl. Nebent. apie mirtį labai retai. Tai priklauso nuo muzikos, kurią tuo metu klausau.

O vertėtų, gal labiau laiminga būtum.