MINIVANotojai Part'y II (ramybė....)

MINIVANotojai Part’y II (ramybė…Kietas)

MINIVANotojai su sventem jus LinksmybėsButelisApsvaigęsTūsasLabas

nū būkit pasveikinti chebryte…
DovanaButelisGirtas
Labas

vat plia
kad jus maziau siasi metasi pirtise Vanotumetes Apkabinimas o daugiau minivanotojus propaguotumet Apkabinimas

geru sauniu ir produktyviu jums nauju Kiaulė metu Apkabinimas

Artioms from P@newEziai inc. Labas

ka patarsit pirkti is minivanu iki 16tuks.galvojau apie dyzeli bet neesu tikras,tikrai ne espaisa nes jau vinas yra ir pakabos remontas kosminem kainom.gal sharana ?

ka patarsit pirkti is minivanu iki 16tuks.galvojau apie dyzeli bet neesu tikras,tikrai ne espaisa nes jau vinas yra ir pakabos remontas kosminem kainom.gal sharana ?

Patarsiu Ford Galaxy, jis minkštesnis už Sharaną, kiek girdėjau lyginant, tai patogumu apie Galaxy buvo daugiau gerų atsiliepimų. Šiaip pažįstamas turėjo tai sakė tikrai neblogas auto.
Dar gali imti Chrysler Voyager, apie šį auto daugiau tau galėtų papasakoti Darėnas, ru22 ir kiti Šypsena juos daugiau sutiksi www.voyager.lt šiaip neturiu nieko prieš amerikanus, bet pirmenybę teikčiau Sharanui ar Galaxiui.

būtent tam puslapiuky rasi viską…
TaipGerai

Ir netgi nusipirksi tenai Juokiasi

Sveiki, turiu klausimą. Mano tėvui, ūkininkui, reikalingas Mašina, kuris be vargo galėtų vežti 0,5 tonos krovinio ir dar talpintų vieną kitą asmenį. Kuras, savaime suprantama, dyzelinis. Pavarčius skelbimus radau 2 kaip ir tinkamus var- Mitsubishi Spacevagon ir Toyotą Picnic(nuo 1998 metų abi). Dar galvojau apie Crysler Voyager(lyg ir būna EU rinktųNekaltas). Mitsų nelabai daug yra, Toyota dažnesnė, Crysler’ių irgi ne badas. Gal kas eksploatuojat? Pažįstamas su benzininiu Mitsu važinėja, per 2 metus nieko beveik, išsk. ekslploatacines detales, nekeitęs. Toyotos, kiek žiūrinėjau, gan silpni motorai, tik 90AG dažniausia, kas gali būt mažokaNežinau Būčiau dėkinga už patarimus, nes gal kuris Mašinaturi kokią rimtą ir brangią bėdąNekaltas
Dar noriu pasakyt, kad kaina 15000-17000 lt. Kodėl šios dvi- tai, kad jos ne iš didžiųjų minivenų- bent jau optiškai. Kadangi DIDŽIAI GERBIAMAS PORŠAS užrakino mano atskirai pradėtą temą kaip beviltišką, tai gal JŪS man ką patarsit iš savo patirties.
Ps. Turbūt jau persigalvojau dėl Voyagerio, nes perskaičiau indėmiai visą temą Voyager’ių puslapį… Tiesa- ar būna jų EU rinktų?

tai būtent, kad saliarkinis voyager ir bus EU…
Mirkt

SupratauTaip Dar pasižiūrėjau į skelbimus automarkt.de, tai ir kaina jų nemenka, be to- neradau to “gerojo” 2.8 CRD, tik 2.5 CRDNekaltas
Beje, kam nepatinma dyzelio “kalimas”- tai tegu neklauso, mane, pvz., veža motoro murkimas- jaučiu kaifąGirtas

gal kas galite dar duot info apie OPEL ZAFIRA, atrodo visai mielas masiniukasNiam niam