Minijon.

paziurekit pries 3 dienas kokais rodet siandien jau prognozes,kur jos?,vakar vakare goi per zxinias jau porino kad salciai gali praeit salimais

kest- o is katros vietos Kaune pajudetumem ???
Mastau ir man gal reik prisijungti, atsibodo aplink Kauna šnabę ButelisButelis gerti, reik i žemaitiją lėkt mastau

tai visu surinkt gi reiketu ,pvz mes trys skirtinguose rajuonose gyvenam,as eiguliuose,zolata zaliakalno i vasylas silainiuose

Netrupink druskos ant žaizdos Cha cha

Mielieji VIPai yra tokia tema “cia jieskoma kompanijos zvejybai”
!!!!!!!!!
Naujokus patys pirmi aplojatPiktas
O patys ka darot??????

tai ir as Šilainiuose TaipTaipTaip

na dar yra pora dieneliu,pamastyk,sudek pliusus,minussu ir pasakysi jei kaLabas

Sakau gal kas nors paporins, kaip dabar ten ir kas gaudosi? Štdien varau. Vejas pietričių. Slėgis xujovas, bet sekdien dar blogiau.

Kas gero girdeti Minijoje?

Reikalas toks. Del šalčio išsikinkė ekipažas. Rico-originalas ir dar vienas personažas liko 2vietos ką domina parašykite. 5-8 šalčio.

bus daugiau- nemeluok Cha cha

Tai ir sedek po kaldra ir noses nekišk nosies bu dar nušalsi.

[/quote]

Nejaugi niekas nebuvo si savaitgali???

Kolegos sestadieni ar penktadieni ant velnio pusetinu eseriu nerealiai palupo. Dviejose eketese. KM siek tiek pavaiksciojo, tai per 4 val 8 eserius istrauke. Stinta nejoNe

O tu nieko nesumaišei…Nekaltas Minijoj ant velnio…Na nežinua, nežinau…

buvo.
mano brolis- tai per abu maximum 5 kg. kibo apie val.

nors žinau kitą publiką- tai ten vienas (kuris pastoviai pagauna)- kibirą prigaudė- ant tešlos…kliovo šiaip nebuvo + super duper vėjas bei šaltis Drovus

[/quote]

Tikiuosi iki 4tadienio dar nenutirps!
Pernai ant paskutinio per atlydi tai neblogai buvo!Apakęs
Dar vienas pastebejimas: kiek gaudes(kokius 8kart.) Mingej nuo ledo tik kuojos ir plakiai, kartais koks dektukinis eseriukas ar pugzliukas, buvau pagaves ziobri mano kolega sapala, bet nei vieno normalaus karsio! Ar kasnors pagauna ten juju? Ar jie ten negyvena?

Tikiuosi iki 4tadienio dar nenutirps!
Pernai ant paskutinio per atlydi tai neblogai buvo!Apakęs
Dar vienas pastebejimas: kiek gaudes(kokius 8kart.) Mingej nuo ledo tik kuojos ir plakiai, kartais koks dektukinis eseriukas ar pugzliukas, buvau pagaves ziobri mano kolega sapala, bet nei vieno normalaus karsio! Ar kasnors pagauna ten juju? Ar jie ten negyvena?

[/quote]

Eserius gaude pacioj MingejTaipKibo beprotiskai, sake mate diedas istrauke kg karsi. Info patikima.

Pernai metais Minges Senvageje 1.3kg. karsi pagavau. Jauciu kad fuksas buvo.

aš tokiam (mažesniam) į pilvą buvau įsegęs…tai L. patikoŠypsena Senvagėj…