Minijon.

Aciu uz informacija, na ant savaitgalio rodo salcius, tai reikia tiketis ledas bus storas. o beja kurioje vietoje senvage, orentuojantis pagal minges km?

aukštyn Taip

na aš planuoju savaitgalį važiuot voblos Taip

O kiek mazdaug km aukstyn?

su kuo vaziuoji,blia noriu as i ja,bet nieks nevaro i varzybas visi lekia

Dar nezinau, organizuosiu liaudi…

O mane tai ir vėl pamiršot…Liūdnas
Blyn sakiau, kad varžybose dalyvausiu tik jei nebus kur daugiau nulškt. O man Mingė ir Kuršių marios šventos vietos…

ekipaže jau keturiese esam…penkiese nepatoguLiūdnas

jei nieks nepasikeis- tai ryt varysiu VLN GA leidimus pirktŠypsena

Soceriui.
Minijos senvage einant nuo Minges apie 2km.gal kiek maziau po desinia ranka,bet as nepatarciau ten varyti nes zuvis as sneku apie kuoja ir eserius ten buna kai minijoi nesa iza o seip ten siuksliu rojus.Geriau sukiotis ant sroves vis ka surasi.
O seip jai atsalimas stebuklu manau tiketis nereikia.

as i ekipaza neiprasau,as niekad nebuves ziema prie pajurio,tai veitu ir kur ta minija ,minge randas pardon tikrai nezinauNe,as galiu ir su savo grabeliu,dar juo lab skaiciau kad Vasylas prisijungtuGerai

Aišku, kad varyčiau, bet gaila, kad man tik savaitgaliai laivi…

Pajamkit ir mani jei kada varysit Cha cha

Vasylai tai savaitgali ir varytumeTaip
Runci liosiai galim paimt,negi nematai kad renkam razbainiku saika siam savaitgaliuiMirkt

jei rimtai- planuojam važiuot iš penktadienio į šeštadienį Šypsena
prie kauno galit ant Ignoruoju sėst ir pirmynŠypsena arba susitikt prie Jakų žiedo arba pačiuose Kintuose.

Kintuose pasiimsit leidimus ir į vietąŠypsena
tik reik nutart apie kelintą pajudėt…
saulė tekės 07:21 val. vadinasi vėliausiai prie ledo reik būt 7:00.
nuo Kintų iki ledo - 10 min.
Kintuose nežinia kaip bus - kiek žmonių ir kokiu greičiu rašys leidimus…aišku- galima ir nedavažiavus Kintų nusipirktŠypsena (aš planuoju VLN nusipirkt)
manyčiau bet kokiu atveju prie Jakų žiedo turim būt 05:30!!!

taip kad mislyk.Nekaltas

čia ne kokios suknistos stintos- vienintelis dalykas ko mane ten trauktų dar kartą- tai įkabint vėgėlęŠypsena

Va iš tos pusės tai niekad nevažiavau, visada pro Šilutę…

Na kaip ir pradejom formuot ekipaza,as vasylas ,zolata,dar vietu bent trys yra laisvos ,isvykstam is kns penktadieni nakty,jei norit prisidet prasomLabas

Tai vistik kada planuojat grįžt?

sest vakare ,nu jei temsta 18 val tai kad ir tokiu blogiausiu laiku isvaziuojant namie apie 21 (kaune aisku)

Jei ką aš tau Mobilusis … dėl tų šalčių neramu Nežinau
Gal pro Vilnių prašoktumėt Cha cha

man irgi kažkaip dėl celsijaus neaišku…Nekaltas

Runci nei tu vaziuosi,nei tu kaJuokiasiBe be be “Vaziavai” ir su Sadyvra ir dar su kazkuo nepamenuJuokiasi