Microsoft WindowsXP Corporate Edition Service Pack 1 Integrated, ar bandet?

Microsoft WindowsXP Corporate Edition Service Pack 1 Integrated, ar bandet?

Microsoft WindowsXP Corporate Edition Service Pack 1 Integrated, ar bandet? kokios nuomones?

tokios pachios kaip ir su atskiru sp1. Tiesiog klientu patogumui m$ sukisho i bazine versija visus sistemos lopus ir pataisas Mirkt

man dazniausiai kyla klausimas : ne tai “ar bandete” : o kaip isbandyti Šypsena

deja laiko trukumas… nespeju niekur , nebandes Šypsena

na kad jie tenais pirstus prikisho visiems aisku , bet vat klausimas po integracijos i xp install’a sp1 , kaip del licenzijavimo ?
ypac domintu registracijos klausimukas ,
o kad jie kisha savo nagus tenais , tai jau seniai aisku Šypsena

ryt tikriausiai turesiu pats galimybe sia xp versija isbandyt, tai pasakysiu kas tai per s…

Dar ne, SP 1 nebandžiau. Ką tik pasikeičiau Windowsų raktą į vieną iš Corporate, kad bent jau duotų updatinti, nes su senu piratiniu nebeduodavo. Tik nežinau kaip tą SP reikės parsisiųsti su dial-up, ten rodos, virš 100 Mb Liūdna

Aš tą SP1 su dial - up per tris naktis parsiunčiau dydis jo 137 MB. Tik va įsidėt neleidžia. Aplamai aš su XP bandau kažką daryti pirmą kartą, todėl nieko neišmanau. Gal brolyčiai patartumėt ką daryt, kaip ten tą raktą pasikeisti, kad leistų updatint. Man tą OS vienas pažįstamas davė,bet kai tą SP1 dėjau pradėjo kažką apie" piratus" aiškinti.

nuotraukyte su nr idejau Xp gal kam reiks ? spaust kur foto,IT klubas

kokie maisai po akim Veee

Jo… Nerealiai chia… Cha cha Juokiasi Cha cha Juokiasi Cha cha

nu jo grimasa galinga… Cha cha

Velniukas Mirkt Niam niam

evil Ville Šikšnosparnis

Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha nu y grimAsA Cha cha Cha cha Cha cha unrEal Niam niam Niam niam Niam niam

Baisu

Veee

Pavargęs Girtas

nesveikas kazkoks Nekaltas

sita foto pamaciau, ir isimylejau Cha cha Juokiasi Girtas