Michelin (not for sale)


Michelin (not for sale)

hi, gavau Michelin Pilot sport nauja padanga (pilot sport uzrasyta ant sono, cia ir yra jos pavadinimas?) tai va turiu pora klausimeliu: 1) pagal ka atskirti ar padanga gera ar ne? 2) kiek tokia padanga mazdaug gali kainuoti? 120/70/R17 3) ar cia ta pati padanga? two-wheels.michelin.com/2w/front/affich.jsp?codeRubrique=209200 4103801&codePage=2092004103801_09092004115144&lang=EN 4) pas mane ant ducati padangos ismiera 120/60/R17, o cia 120/70/R17, ar tiks?

tai jau svilinsi vasara Šypsena

  1. ne ta pati Ne Šypsena,bet tokio pat rašto Taip

…jei priekinę ant galo užmetus- Taip

Man is nuotraukos atrodo, kad ji “medine”. Bet cia mano nuomone. Padanga gera kai guma minksta ( su nagu gali duobute padaryt), o tuo labiau tai priekine padanga.

matt, taip tapati. tiks, jei nesilies i sparna virs rato. is foto neatrodo kad nauja nes spalva tokia i sena nesa… kelintu metu gamybos ? (nauja dar neviskas)

t-max o kodel ne ta pati? ant sono irgi uzrasyta PILOT SPORT, is ko sprendi?

rellix tiksliai nezinau ar nauja bet kad “mesos” daug tai faktas Šypsena metu nerandu kur parasyti nebent tokie skaiciukai Šypsena: 06-5091-01 jignas: su nagu duobuciu padaryt neina:/(ispausti eina, bet israuti ne) taciau patrynus su pirstu ne is karto bet susidaro tokios kaip gumines riekeles jei suprantat apie ka as cia Šypsenao kiek MAZDAUG tokia padanga verta? 100lt kainuotu?

matt jai protektoriaus daug dar nereiskia kad gera, jai padanga kieta, nevarta tokia pirkt… kainuot gali ivairiai, nenauja nuo 30Lt, 17 like

matt, ziurek i pagaminimo data, tai pagrindinis kriterijus nusakantis padangos geruma, siaip sita padanga kol nesena yra gera. ~2m senumo padanga dar yra normali, aisq priklauso nuo to kokioi aplinkoi buvus, saltoi ar ne, ant lietaus-saules ir negerai…

ash ishvis siulau statyt padanga tokia kokia gamintojas siulo… nereikia ishradinet naujoviu…

ant padangos buna parasyta metai kur nors? uzsifruoti turbut nerandu Šypsena) cosmoz: siaip michelin puslapyje pasirinkau saly poland(artimiausia) ducati monster ir man ismete viena is situ padangu kad tinka

siaip yra priimta pagaminimo data zymeti keturiais skaitmenimis, jei padanga gaminta 2000 ir veliau. abejoju ar si padanga gaminta pries 2000 metus. tad reiktu ieskot keturiu skaiciu kratinio :] o ju reiksmes tokios: pirmi du skaiciai - pagaminimo savaite (metuose), kiti du sk. - pagaminimo metai. tad galima speti, kad reikia ieskot 4 skaiciu, kuriu treciasis bus nulis :]]]

Naujos , nesenos, kainuoja ~400+ lt

pagaminimo metai buna ispaudziami presu - lengvai turetum tuos keturis skaicius rasti. Jei 01 metu tai jau labai ant ribos - didele tikimybe kad guma bus kaip kaulas, jei dar senesne - nepirk.

  1. Pagal tris skaicius galima suzinot pagaminimo data. 2 aukstis padangos 60 ir 70 tikrai nemazas, atsilieps valdymui… Priekine padanga siulyciau visiem pirkt tik nauja

LISKOO > tai kad trimis skaiciais zymimos padangos, kurios pagamintos iki 2000 metu

Ftalissimo- DEJA! Ateik pas man i sandeli ir min rasi 50 padangu su trim skc…

labai juokinga gaila fotiko neturiu yra galine padanga nauja Šypsena tokia pas mane Šypsena ir pastaciau prie tokios pat spalvos stalciu hehehe ir guma micleno minksta

Tokia pat,bet ne ta pati ,nebent tu ją iš to linko paėmei Šypsena,arba pas tave ją nufotkino ir į michelin saitą įdėjo.