Metu rukyt zaizaizai kaip negaliuuuuu

Tinginys nepatingejo Liežuvis na jei jau metei tiek daug kartu tai vadinasi ne taip lengva Šypsena nes kitaip nebutum is naujo pradejas Šypsena

Aš tai mečiau… tik dabar neinu beveik niekur… nes kabakuose ir klubuose lomkes prasideda… labai noriu, o visa mėn nenorėjau Taip

Dydvyris sakyciau ir pasiaukojantis esate ponaiti _pluss Apakęs

Mes tave palaikom visu 100 % Drovus Saunuolis

Palaikysiu tau kompanija, nes irgi metu rukytTaip Taigis metan kartuApakęsŠypsena

jo jo jo zinom mes kaip tu meti ir nerukai… tai gal parukom?Kietas

Dabar ištemok ausis, išplėsk akis, ir išsižiok (kad geraiu girdėtum): TU GALI

Sekmes, man reiktu padaryt ta pati Šypsena

Baisu

sidabrele garsiai to nesakyk NeNe

Manai galiu??? Kieki cigareciu sumazinau tai stipriai, bet va kad visiskai mest - neiseina niekaip Ne

Sekmes nerukant!Laimingas

Niu tai kuo baigesi bandymas mest rukyt? Jei dar nesibaige - as visom keturiom palaikau tave Bučkis Apkabinimas Gėlė

labai padeda pleistras. tik ji reik teisingai uzsiklijuoti. klijuok ant burnos, kad negaletum cigaretes isikistDrovus

Nemoku as malonumu atsisakyt, kad ir kokie jie zalingi bebutu. Pavargęs

Jo,as irgi…gal desimta karta si menesiKietas

jo, as irgi metu. kiekviena menesi. nieko man cia neiseina. jei nesilankyciau kabakuose, gal ir iseitu nerukyti. bet ten nueini… ir… sutraukki pakeli akimirksniu. per pora valandu. o dar kokios lomkes, kai ryte neparukai!!! bloga nuotaika visai dienai garantuota! Liūdnas Žliumbia nors kai kelias savaites nerukai, pirma cigarete atrodo Veee, bet paskui kai isivaziuoji, Girtas ramu, gera!

Gurgute, nekankink saves - rukyk toliau Kietas

Jo, jo …tie pleistrai eina nx-nieko nepadeda-optine apgaule, o svarbiausia noras…dar karta uzsirukytiCha cha

Tikrai sveikintinas dalykas yra rukymo metimas. Bet juk galima prisigalvoti visokiausiu prasimanymu, kad tik atitolinti ta metimo diena. as pvz., pati rukau tik vasaros sezonu ir visai del to nesigailiu, be to po 9 menesiu nerukymo pertraukos buna naujai atrasti skoniai.

Kietas <------ Gerai Mirkt