Metu rukyt zaizaizai kaip negaliuuuuu

o kam mest tai kas tau patinka? mazi malonumai—sudaro gyvenimaTaipKietasKietasAlusAlusAlusAlusTūsas

as taip pat prisijungiu prie taves."metu rukyt"sendien ryte atsikelia pasakiau sau baigtaTaip

[quote]Gurgute rašė:
ajajai, mesti reikia juk ne is karto, ane??? Siandie viena sutraukiau, va tik ka. Bet daugiau siandie ne vienos, vsio Laimingas
[/quote]

Mėgink kitą kartą.NekaltasCha cha Arba mesi staigiai, arba nemesi visai.Taip Nebent būtum iš tų man nesuprantamų personažų, kurie rūko tik Girtas arba tik kai kas nors pavaišina.

Norėsis dar gerą pusmetį. Visa laimė, kad noras palaipsniui silpnėjantis. Vienetinių "užsinorėjimo" atvejų gali būti ir vėliau. Ypač Alus pavartojus…Mirkt

Terpi, kazak, atamanom staneš! Cha chaCha chaCha cha

Mėgink kitą kartą.NekaltasCha cha Arba mesi staigiai, arba nemesi visai.Taip Nebent būtum iš tų man nesuprantamų personažų, kurie rūko tik Girtas arba tik kai kas nors pavaišina.

Norėsis dar gerą pusmetį. Visa laimė, kad noras palaipsniui silpnėjantis. Vienetinių “užsinorėjimo” atvejų gali būti ir vėliau. Ypač Alus pavartojus…Mirkt

Terpi, kazak, atamanom staneš! Cha chaCha chaCha cha

[/quote]

ir kodel tau nesuprantami ‘personazai’, kurie ruko tik ‘prie progos’, ar pavaisinti??ApakęsNekaltas kas cia nesuprantamo? labai pujku–nera priklausomybes, viena kita sutaruki ir viskas…NekaltasTaip

Tiesa, pasiruošk ~ +5kg.Taip

[quote]karocia_nebeRED rašė:
ir kodel tau nesuprantami ‘personazai’, kurie ruko tik ‘prie progos’, ar pavaisinti??ApakęsNekaltas kas cia nesuprantamo? labai pujku–nera priklausomybes, viena kita sutaruki ir viskas…NekaltasTaip
[/quote]

Aj, čia tokia patirtis bendraujant su xaliavščikais.Cha cha Tame ir reikalas, kad įbaubę Alus surūko pakelį per vakarą.Baisu

Del svorio tai tiesa.

Blemba visi gazdina su tais kilogramais Apakęs Nu gal ne visiem vienodai veikia.
To PAGANas, nesupratau ka norejai pasakyt??? Bet alaus bealkoholinio tikrai negersiu. Ne

[quote]Gurgute rašė:
Blemba visi gazdina su tais kilogramais Apakęs Nu gal ne visiem vienodai veikia.
[/quote]

Aišku ne visiem. Gali būti 3, gali būti 10.Cha cha Nelygu kokia tavo medžiagų apykaita ir kuo kompensuosi norą rūkyti.Taip

Jei mazai valgysi saldumynu ir pasportuosi nieko neivyksNe Tiesiog metant rukyti labai ant saldumynu patraukia del to svoris ir dideja Šypsena

As jau rukau 7 metai,jau metus gyvenu su mintim, kad reikia mesti sita zalinga iproti,bet niekaip neiseina.Buvau sumazines iki 3 cigareciu per diena tada valgiau viska kas valgoma ir priaugau 10kg per 2 savaites,bet tai neproblema.Kai pagalvojiu , kad nuejas i kabaka ir pasiemes Alus negalesiu Kietas tai net silpna daros.Gerbiu tuos kurie sugeba mesti rukyti.Laikykis

Bijau, kad nesugebesiu prie Alus apseiti be Kietas . Hehehe patikrinsiu savo valia, bet jauciu,kad jin pas mane oi kokia silpna Cha cha

Svarbiausiai negalima naiviai mastyti ir mesti po truputi mazinant cigareciu kiek per diena Ne Jei meti tai is aukstai ir iskart Šypsena

MALADIEC SENIAI REIKEJA VOT AS 5 METUS RUKIAU IR MECIAU VAT DAUGIAU NEI PUSMETI NERUKAULiežuvis

sebeckis, didziojuos tavo istvermingumuLaimingas

[quote]Vaidoshius rašė:
Svarbiausiai negalima naiviai mastyti ir mesti po truputi mazinant cigareciu kiek per diena Ne Jei meti tai is aukstai ir iskart Šypsena
[/quote]

Taip Metant po truputį visada atsiranda įvairiausių progų ir pagundų. Išgėrus Alus prasideda lomkės: "Ai, šiandien surūkysiu 1 daugiau.GirtasKietas Užtat rytoj…" Cha cha

Linkiu tau mest rukyt ir kaip rukantis reiskiu utau didele uzuojauta isgyventi sias kancias

Man niekaip nesekas mest rukyt,siandien pazanga padariau surukiau tik 2 cigaretes.Taip

Man ir nesekas Ne

mesti rukyti ypatinagi lenva va as meciau jau 20 kartuIgnoruoju