Metu klounas ish seimo

Metu klounas ish seimo

manau apie auksini svoguna klausi?
taj parodys per dviracio zynias giŠypsena

Zinai, kai jie skiria 6 mln., kad padaryti nemokama persikelima i Kursiu Nerija berods, o tuo tarpu vaikai merdeja nuo leukemijos, tai man jie labiau panasus i nacius kazkokius, o ne klounus

o man atrodo, kad lansbergis yr didziausias klaunas ish visu to cirko gyventoju!Mirkt

Pagal keliu mokescio istatyma, tas persekelimas turi buti nemokamas. O tie pinigai eina is keliu fondo. Jei jau keli klausima apie kelius ar gydyma, tai gal pirma pagalvokim apie mokesciu administravima.
Arsenic rašė:

Zinai, kai jie skiria 6 mln., kad padaryti nemokama persikelima i Kursiu Nerija berods, o tuo tarpu vaikai merdeja nuo leukemijos, tai man jie labiau panasus i nacius kazkokius, o ne klounus

LUXOR dekui uz info

<…> PRO 1 - tai JAV, Kalifornijos valstijoje isikurusi kompanija. HARLEY-DAVIDSON bazeje sukurti orginalus motociklai ir aksesuarai<…> <…> apibendrinant PRO1 galima pavadinti gamykliniu HARLEY-DAVIDSON tiuningo padaliniu. Panasiai, kaip Brabus ar AMG yra Mercedes-Bens tiuningo kompanija. Gal net greeiciau lyg ALPINA, pripazistama kaip orginaliu BMW bazeje sukurtu automobiliu gamintojas. PRO 1 produkcijos gamoje - keturi modeliai: Pro Thunder, Millenium, Pro Quad, California Sport.<…> is “automoto” ka tu cia prisiskaites brolau ash zinau kas ira pro one ir ie nieko bendro su HD neturi be to pro one ne visas savo detales daro patis, ir esu pirkes ju gaminius tikrai geros kokibes,bet tokjos nesamones negirdejau pro-one.com/ ten nieko nerasho apie pro one ir HD kartu daro business kitas reikalas HD niekad nedes pro-one detaliu ant savo motu tada gaunasi kad HD detales ***** o pro one geresnes nors taip ir ira bet HD to niekad nesakis o Pro one niekad nedes HD zenkliuku ant savo detaliu nes pro one detales brangesnes uz HD dvigubai ir ie bbd ant to HD .Pro-One grinai gamina custom parts for custom Bikes , ei nori detis jas ant savo Harljo prashau bet no to tavo HD nepasidaris PRO-ONE /HD . Lt viska ishpuce supratimo neturi aplamai apie tokius dalikus tie zurnalistai ka jie gali rashit ir aplamai mocas man atrodo nera joks HD kashkas ji rinko nes labai daug kas pakeista ant jo, HD neapsimoka tiek tuningot jis tada dvigubai kainos kas ji tada pirks HD lieka HD jis turi savo rinkos kaina nes dazneusei zmones perka ishsimokejimui tokius dalikus .ir bankas ar HD fenansavimas jam nedos paskolos ei jis tiek nevertas , pamaticeu arceu pasakiceu tikslei hd ar ne bet man atrodo kad ne HD ten Custom build remas su standartinem ishmeros nes galine shake matsi kad ne HD beto nematau nei vienos HD detales ant jo ishskitos prekinjo sparno uz 30 $))))

naglas mocas ir tiek !!!

rask ant Brabus M-B zenkliuka. brabus yra visishkai atskiri. AMG priklauso mersui

<…> PRO 1 - tai JAV, Kalifornijos valstijoje isikurusi kompanija. HARLEY-DAVIDSON bazeje sukurti orginalus motociklai ir aksesuarai<…> <…> apibendrinant PRO1 galima pavadinti gamykliniu HARLEY-DAVIDSON tiuningo padaliniu. Panasiai, kaip Brabus ar AMG yra Mercedes-Bens tiuningo kompanija. Gal net greeiciau lyg ALPINA, pripazistama kaip orginaliu BMW bazeje sukurtu automobiliu gamintojas. PRO 1 produkcijos gamoje - keturi modeliai: Pro Thunder, Millenium, Pro Quad, California Sport.<…> is “automoto”

HD pro-one tokiu nebuna ))))

H-D pro1 V2 1750cc 105ag

ha ha … Cha cha Cha cha Cha chaper sborus visos moto pardos tuscios stovi, darbuotojaj ale kieti buna… Cha cha Cha cha Cha cha

cia su situo baiku atvare vyriokas kur vilbanoi dirba