Metų kibiras

sixeri, ne apie mane kalba eina. Tu kaip sportaves bjj, turetum žinoti, kad to sporto pradžia ir buvo, kaip apsiginti nuo didesnio/stipresnio. Tik atėjas į salę pirmą treniruotę imtyniavau su lb stipria, balta/melyna dirža turinčia moterim. Aš nieko nemokėjau. Taip ji nepadarė nieko man, bet gal todėl, kad pasisekė. O savickas užgultų tą bjj sportiniką, jis tiesiog arba išlystų kaip sliegas, arba apsivyniotų kaip smauglys aplink miego arteriją ir užmigdytų tą savicką. Aišku kova būtų sunki, nes meynas diržas tai tiesiog, metus + palankęs šį sportą. Mane kad krepšininkas suvalgytų, tia gal nereikia lele. Kai tuo metu svėriau 94 nes buvo nukritęs svoris, imtyniavau su 125 sveriančiu regbininku per grapplingo vakarėlį(tokius rengia klp), anas bičas tikrai sportiškas, ištvermės turi ir visiškai ne storas, o didelis, ūgis koks 195~, nu tokia mašina. Ir sportavęs bjj. Tai pirmą kovą pralaimėjau net nepradėjąs kovos nes išsigandau tokį didelį pajautęs Cha cha O antrą trečia pakroviau, nes pajaučiau kad galima. Aišku jis irgi toks čianikas, bet lietęs imtynes. Taigi kad kažkoks ne lebronas nečiupinėjas imtynių mane parteryje sulestų, tai nėra šansų.

Kugo> ka issirinkes esi kolkas? Nekaltas as ir ieskausi belaidziu ausiniu iki 100€ kur apgaubia ausis, aisku audiofilams visos iki 100€ tai siuksles bus Cha cha

Bose kainuoja apie 100 pinigu, su noise cancelling’u, turiu. Pilnai uztenka lektuve/kelionese. Kol xspirit neprirase cia ditirambu, jau sugalvojau, ko noresiu is senio salcio. Kaip tik audiotonas salia isikures :smiley:

Sennheiser momentum. Tik nepagaunu bajerio, kodėl per bt groja mono, o ant laido viskas ok. Ir su ne vienu tel. Prieš tai pigesnės sennheiser tą patį pjovė Nekaltas

tai jei tik lektu, koks tikslas belaidžių? Manau belaidžių pliusas dėl sporto, na ir aišku mada.

BYTWA, nieko neišsirinkęs. Galvoju nueit į parduotuvę ir ką pasiūlys tą pirkt Šypsena Tingiu labai kažką skaitinėt, pats domėtis. Todėl čia ir klausiu. Šypsena

vo vo- ciuju shoorykaij ir masinas db taip renkas - ai pazesiu kuria pasiulys tipo geriausia Juokiasi

Matai, internetuose gali skaitinėt kiek nori. O nueini į parduotuvę. Pasiklausai kelis skirtingus variantus, pasimatuoji kaip ant galvos laikosi. Kas labiausiai patinka tą ir perki. O internetuose apie omus visokius skaitinėt, tai man įdomumo jokio. Šypsena

darenas> momentum nerandu uz ~100€ Nekaltas apskritai is sennheiser tik keletas modeliu yra uz tokia kaina, kazi kaip HD 4.40BT? Nekaltaskai ne audiofilas esu, tai nesu net girdejas sennheiser firmos Cha cha bet pagooglinau, tai neprastu jie turi aparatu Cha chaen-us.sennheiser.com/sennheiser-he-1 ten bl uz tokia kaina visa orkestra ikisa i tas ausines pagroti? Ufff

winter is backdelfi.lt/news/daily/crime/kaune-bmw-taranavo-viesojo-trans porto-stotele.d?id=82929049

Bytwa, berods HD serijai reikia ir stipreko.

auksakalio rekomendacija irgi Gerai draugo emigracijoj paprašęs, už ~180 rastum laisvai.

Bytwanu tu ir ■■■■■■, tokios firmos kaaip galima nezinot??? Apakęs ApakęsJokingaj jokauju Cha cha

Sixeriuk, na as nesutiksiu vistiek. Gal ir neteisus busiu. Kad ir koks tu busi greitas kaip boltas stiprus kaip alekna - nu nepakrasu tu malku krepsinio aikstelej moksleiviui - nelaikes kamuolio. Nepakrausi malku futbolo aikstej suduvos legionieriui, nenulenksi rankos vidutiniokui ranku lenkikui. Vat jei praeisi bent menesio laiko treniruociu seansa is sirdies, tiek bokso tiek imtyniu, ismoksi bent jau preliminariai iskest skausma, apsigint, atsidurt nepatogioj paderyje - tada tu busi labai stiprus ir vidutiniokui bus sunku. Bet be pradmenu maisas busi bet kokiam naujam sporte. Cia mano tokia nuomone, Savicko as niekaip neiveikciau, bet ten zalgirio ar lryto krepsininka bet koki suraityciau. Realiai as net atsigulciau ant nugaros man nieko nepadarytu cainikas- nes net nesugebetu nei vieno veiksmo atlikt, uzmest ranka per galva visi moka, bet per zandikauli kad uzlaustum paemes turi savicko jega turet, o per miego arterija paimt net nesugebetu eilinis zmogus mokanciam. Niekaip. Tai koki jis veiksma galetu atlikt? Juokiasi uzkutent negyvai?

Viena pliucha i zanda ir eini miegot Cha cha

Rafi, o del ko tu sportuoji? Ryskiai ne del to, kad geriau jaustumeis, o tam, kad nuo 5x lengvesnio ir 2x mazesnio neprasileistum?!

ibb.co/1ngSsWPaikit prasbezdet gereu ce nesmirdeje, kap begsit, jei rusas puls jus? Cha cha

bėgs per upely pasraitojy rankoves.

Kas tas bjj?

Sixeri, tuščia ir kvaila diskusija. Prasideda išvedžiojimai pas tave, tai gatvė, tai tatamis… Taip, mes pradedam kovoti nuo kelenų visada, bjj apskritai sporto stilius daugiausiai parteryje reikalingas. Jei nori stovėsenoj kovot eini i JUDO. Žandikaulio trupintojas Šypsena) pabandyk patyrusiam per zandikaulį užlaušt - neįmanoma. Nesutrupinsi tu žandikaulio tikrai niekam, arba žandikaulis silpnas, arba pats su rankom stumi 400kg Šypsena) Armbaro neiškentėsi net ir stiprus būdamas, čia jau technika.