Metų kibiras

Na jo dabar matau. Na mma zinai… boxas kitas levelis Šypsena dabar zinosiu, gal… jei nepamirsiu Šypsena) Tiesa turi is 45kovu ir 6 pralaimejimus Cha chaJau senstelejas, kaip ne kaip 44m… bet siaip mma stirpiai kopia i virsu. Seniau buvo tikrai silpnesne sporto saka, dabar saibu sukasi geru. Keista tik, kad tipo toks top sportininkas gadina savo ivaizdi eidamas boksuotis su visisku begemotu nepajudanciu… mano galva is mano sales vidutiniokai tai kacioka sulestu… aisku ne per pirma raunda, bet vistiek… negi del pinigu?

Tai kam lygini kovotoja ir jegininka?

Klitoris laimėjo, o vaginos net sąraše nėr… Kvankt? Piktas

o man visai patinka , reiks pasiimti demo automobili pasibandymui

ne soundbara imciau, Marshall WOBURN II ir grindis drebins ir kambari papuoš

Rokas11, patikek drebina

Ka nors galingesnio jamk ir viskas, pas mane sony 180w, kazkaip uztenka, emiau nes buvo akcija su teliku Šypsena bet nesigailiu, nesinori teliko ziuret per teliko garsiakalbius kai cirskia.

Rokas, daxrena pinigų €500 už soundbarą. Už tokią sumą gerai paieškojęs jau visai kito lygio sistemą nusipirktum. Ir ne Lietuvoj pirkt. Kažkada Kaune parduotuvėj ieškojau garso sistemos, tai už mažą Denon CD grotuvą su dviem Monitor Audio Vector 10 uždainavo €350. Achujebytelnai skambėjo man jos, bet brangu pasirodė. Vėliau iš petertyson.co.uk/ per black friday nukirtau keturias Vector 10 + centrinę + subwooferį + Denon AVR už £500. Kolonkėm belekaip patenkintas, o receiverio šiandien naujo nebepirkčiau, pažvejojus ebay galima susirast Marantz arba Onkyo kokį rimtesnį už tą kainą, tai Denonas bus pavėsy. Keliem pažįstamiem pirkau, tai skirtumas akivaizdus.

Taškas virtuveje nuo laido groja ir užtenka,turčiai mat tvaju,stiprintuvu jiem reikia Cha cha

As gal ausies neturiu ar kazkas, pas mane gyvenamajam stovi 5,1 kolonkes, centrine su 3 dinamikais, tos dideles nuo zemes po 1,5 metro irgi po 3, galines 2 juostu, subas aktyvus lyg 25 ar 30 cm, stipreka va pasikeiciau i denon siandiena. Nu ir skirtumas nuo seno kenwood kur pries 10 metu pirmtas, kad hdmi turi jungciu ir is telefono galesiu muzika ir video paleisti. Visa kita daugiau ar maziau vienodai Nekaltas

RM tai čia kas kuo serga ir kokie prioritetai, pvz. ta mano muzika ir ausinės kainuoja daugiau, nei visi rūbai su batais kartu sudėjus, nekyla ranka man skudurams su logotipais šaibas mėtyt. Kai pirmą kartą paklausiau muzikos per kokybiškas ausines, vos ne ašara išbėgo, koks grožis, išgirsti naujus garsus senose dainose. Geros klasikos paklausyt irgi Girtas kaifas. Kai kompozitoriai kuria muziką kur studijose, tai ne radio tašką pasidėję monitoriams, pilnam experience reikia geros aparatūros Kietas

as tai kai parukau, tokia polifonija senuose gabaluose atarandu Apsvaigęs Angelasir tukstanciu nereik- 12e uztenka.

0.150g Molly, va ten tai polifonija Juokiasi Nebandžiusiam neįmanoma paaiškint. Arčiausiai kiek sugalvojau, tai audio orgazmas Cha cha

Jeigu jau prakalbot apie ausines. Pasiūlykit variantų. Na už kokius 300eur tai manau visos gerai gros. O kažkas iki 100eur kaip?

Na del garso atsiskleidimo tai teisybe. Isgirsti nauju garsu gera sustema klausant. Cia panasiai kaip ir vairuotojai, kitiem gi ten koks avensis blogiau nevaziuoja uz 5er… taip ir su muzika

Sixeri nesigretinu. Buvo uzejusi kalba kad savicko nesulauzys melynas lengvasvoris bjj - sulauzys. Baxioras lengvasvoris et taskais sules savicka kai vaika. Moralas - kam draskyt organizma su nenormaliais svoriais, vistiel tos jegos niekur nepeitaikysi, tik saleje.

Su ausinėm tai reikia pirkti apgalvojus, kam naudosi. Kiek jų klausiau, tai labiausiai man patiko Sennheiser garsas, tik man jos *bliamba* sulūždavo vis. Tada audio parduotuvėj išgirdau Sennheiser VB630 ir kurda audiošokas buvo Pavargęs Bent 15min ten stovėjau klausiausi, pati jau trepsėt pradėjo Cha cha Tik brangios tada labai buvo. Ieškojau ieškojau, ir radau skelbimą gumtree, naujos sealed už 220, tai važiavau 100 mylių į vieną pusę naktį, kad jas nusipirkt Cha cha bbz čiuvelis chatoj ale studiją pasidaręs, žolyte kvepia, chav toksai, ir ausinių šitų kelios dėžės, nesupratau iš kur jos. Tai va jau trys metai drožiu - keli šimteliai kilometrų nubėgta, dar daugiau nueita, užmigta su jom, ant jų, nu nelūžta Juokiasi O stebuklas jose toks, kad varža 32ohms, kas reiškia iš telefono ar kokio kito nedidelio aparato jos labai gerai gros. Anksčiau nežinodamas buvau nusipirkęs kitą Sennheiser modelį su 150ohms varža, tai iš telefono ar laptopo jau nelabai paklausysi, ten reikia stipriako galios kaifui pajaust. Yra nešiojamų mini stiprintuvų ausinėms, metus panaudojau Fiio e17, bet po to dakanalino ir padėjau į stalčių, finale pardaviau. Telefonas, laidas į dą dėžutę, tada laidas į ausines… Nežinau Jos uždaro tipo, tai į lauką netriukšmauja. Bet jeigu namie yra stiprintuvas, tai atviro tipo aukštos varžos ausinės yra vienintelis pasirinkimas. Vis Sennheiser HD700 gaunu paklausyt, tai iš stiprintuvo… Be narkotikų išskrisi, nesupranti, kas darosi ir kaip taip įmanoma atkurti garsą Apakęs Moralas tame, kad dviejų ausinių reikia būtinai vistiek Cha cha

Reik eit miegot, ryte į bažnyčią youtu.be/G5goISKPSH8

kokias cia *bliamba* zydiskas xyunias rodai

Robi zydu nuo musliu neskiri? Cha chaAs va noreciau isigyti belaides mini ausines, kur dar it BT f-ja atlieka ir garsiakalbi integruota turi. Cia aplink daug kas susipirko, labai patogu telefonu pliurpt su jom GeraiTik aisku kainele nemenka - kazkas padoresnio 200e+