Metu automobilio istorija.

Aš sakau, kad lietuviams keista ir nepriimtina. Jiems priimtina BMW, Audi, VW ir t.t., katrie nors ir kainuoja brangiau, bet, atseit, yra patikimi ir kokybiški. Vakarų Europoj nėra tokio stereotipo, mol, Fiat’as papus krato, genda, pūna, barška ir t.t. Pažiūrėjus naujus Fiat’us - Panda, Idea, Stilo - labai patrauklūs daugeliu atžvilgiu aparatai. Tik lietuviškas stereotipas pakiša koją dideliems pardavimams. Lietuvis geriau brangiau pirks pliką VW, nei už tą pačią kainą pasiims Fiatą su daug faršo. Px, kad plikas, px, kad toks pat barškalas, bet užtat VW - nors prieš kaimynus nereiks iš gėdos raudonuoti…

E… Chebra, o kaip del Lietuvos metu auto rinkimu, niekas nezinot? P.s. O del BMW tai jei paziuretumet tam psl, jis daug kur yra antroj vietoj Mirkt

Vadinasi as lietuvis. Imciau plika VW. ne del to kad VW, bet del to, kad prie savo 1,76 ugio nereikes susirietus sedet. O Panda, sakykim taip, yra labai intymi masina vazineti dviese studentams, kada nesvarbu ar labai patogu… Cha cha

Siaip tai siemet Europos automobilio rinkejai stereotipus sulauze isrinkdami Toyota Prius. Viena vertus, japonas (tik trecias po Nissan Micra ir Toyota Yaris), kita vertus - hibridas.

Europoj Metų auto tapo Prius, pas mus įtariu bus bmw. Čia Lietuva, čia durniais lyja (kaip mėddavo sakyti mano vieno pažystamo tėvas).

Nuėjus į prekybos centrą dešreles irgi gali nupirkti ir po 6 ir po 14 litų už kg, nuo abiejų pavalgysi, taik klausimas kaip… o del VW ar Fiat ar t.t. - kaina ne vien iš piršto laužta, ar į žvaigždes pažiurėjus nustatyta. Skiriasi medžiagos, surinkimas, technologijos… Aišku kažkiek mokama už varda (ypač MB, BMW, Audi), bet už atitinkama kaina gauni ir atitinkama daikta… Čia mano nuomonė.

O matau ir savo modeli,kad buvo isrinktas metu Bolidu.

Tu geriau pažiūrėk, ką jis nukirto… MirktOgi bulką ir septintą bemsą.

Dešrelių pavyzdys daugiau nei įtikinantis. Aišku, medžiagų kokybės skirtumas yra, bet ne toks akivaizdus, kaip išorės dizaino skirtumas.

Prius’as jei neklystu ir štatuose buvo išrinktas kaip metų auto Nekaltaso dėl bmw, tai be metų automobilio renkamas ir tautos automobilis. kiek pamenu tai buvo audi TT, bmw 3, bmw 5 ir panašūs Cha cha taip kad bmw1 sėkmės neprognozuoju, bet šiaip aš jo realiai net nematęs Šypsena

Aš su savo 1.74 kuo puikiausiai įsitaisiau prie Pandos vairo ir dar gale buvo vietos likę… Taip, kad nereikia…

O žmona iš paskos bėga? Cha cha

Atsargiai, lazdos neperlenk Cha cha

Taigi nesakiau kad uošvienė

Uošvienė bagažinėj Baisu

Maniakas Cha cha

Su dešrelėm buvo geras pavyzdys. Žinoma, interpretuotas gana savotiškai. Taisyklė - nesu toks turtingas, kad pirkčiau pigų daiktą šiuo atveju nelabai tinka, o tai visi važinėtų su Bentley arba valgytų dešras po 30 Lt/kg. Mums reikia įsisamoninti, kad renkame ne super automobilį ar automobilį-idealą, o automobilį, kuris būtų geriausias tarp realiai įperkamų. Aišku, galime ir toliau tyčiotis iš fiat ar citroen važinėjančios europos, kuri metų automobiliu išrinko ekonomišką hibridinį Toyota Prius, tačiau juk patys suprantat, kad benzo litras ne 1Lt/ltr kainuoja ir vidutinis LT gyventojas verčia toli gražu ne 100k EUR per metus. Kartais kai pažiūri į statistinio lietuvaičio postringavimus apie metų auto, norisi padainuoti tą šlykščią dainą: “o svajokli mano mielas svajokli, tai ne tavo žvaigždė…”

a kuom ne? Nekaltasva mano draugas 1,98 i fiesta puikiausiai telpa Nekaltas, tiesa sedyne beveik iki galo atitraukta Nekaltas, bat tai atsiprasau, ar jsu vazinejete pilna masina snukiu prisisodine? Nekaltas, abejoju NekaltasO tu0onlabaiu europoj kai kiekvienas pilnametis turi auto, visiskai px jos dydis ir duru skaicius, nes ar tu vazineji maybacium ar clio, vietos prie vairo tau bus tiek pat-ty kaip sedyne susireguliuosi Nekaltas

Vazineju. I tolimesne kelione, na tarkim net ne po kaimynines salis, bet i turistine isvyka LT kad ir savaitgaliui ar prie juros) 4 snukiai plius pilna checbeko bagazine (gi ir kamuoli nori pasiimti, ir palapine, ir kt - mantos biski susidaro). Man maniske masina - pats tas. I “C” segmenta su 300 l bagazinem na kaip nors susipakuotum. O fiatikai tai tik i darba ir atgal. O jei kalba eina apie benzo kainas, eksploatacijos piguma, tai atsiprasau - ten, tokie taupantys ir ieskantys vazineja motoroleriais. Ir, sakyciau, LABAI gausiai. Tai visgi, kas tada perka prifarsiruotas pandas vietoje pliko golfo ar pusplikes astros? Pragmatiski ir praktiski zmones? Oj nezinau… Mano supratimu, praktiskumas asocijuojasi truputi su kitokiais kriterijais, nebent seima turi kelias masinas, ir ta mazoji - zulinti kasdien.

jei prakalbote apie praktiskuma,tai jo vardas AVANT,o is pupsiku praktiskumo mazai,na kita kalba eko.