metu aptarimas

2 % MĖNESINIŲ Vau!

Bl zjbs rafis, internete raso, kad saskaitoje 80keur. Kokie liudajiedai ziurek nukirs galva Juokiasi

Mes buna vyru kompanija servise penktadienio vakara susirenkam viskio palakt ir pazvengt,zjbs laiko praleidimas Kietas Gerai

Dr, ne internete o bangoj Cha chaTai eis pas toma ar auri, ten gi multimilijinieriai… Ble jau kvapo isbis nebejauciu. Skonis tai bbz, citrina laizau tai jauciu, bet kitlas tai kazkaip silpnokai. Vat tau ir testai Juokiasi

Kad man jūsų bėdas ‘turėt garažiuką didesnį’ Cha cha byšk prie tos romantikos, kurios nebūn, jei nori darba dirbt, o ne šdą malt su draugeliais, tai geriausias variantas visus draugelius von Linksmybės a kai jau von, tada būn tipo būni dirbi ir ‘o bl koks bardakas’ Girtas po to dar būn ‘o bl kiek babkių komunaliniai, ypač per šaltą sezoną, jei nori šilumos’, po to dažnai būn ’ o kokia išvis prasmė čia viskas’, nu ir tt ir pan Ufff P.s internate dažniausiai babkės vartomos šakėm viešai, kai jų nei buvo kada tiek, nei yr Linksmybės

Aš Revolutą užsidariau lyg anais metais, kai draugui nulaužė daug accountų, emeilus ir iš jo banko pervedę į jo Revolutą, po to kažkur toliau išvalė jo sąskaitą. Po to visi kas buvo jo kontaktų sąrašuose belekiek scamo gavo visais kanalais. Jo bankas nelabai daug gelbėjo, nes pervesti pinigai į jo vardo sąskaitą Revoliutinę buvo ir vos ne jį patį pradėjo įtarinėt, o Revolutas išvis labai silpnai su pagalba buvo ir nelabai norėjo bendradarbiaut. Reiks paklausti kaip baigės.

ibb.co/Dr46QMCbled kokia xyinia Valiogalima butu manda po gatves veziot- kalbas sakytu Cha cha!

per tv3 žinias gerai metus reziumavo. “Tokių blogų metų dar nebuvo” sakė paryžiaus gyventoja stovėdama eilėj prie desertų ir vyno.

Dexter, čia kaip mano švogerio mama sako- nu šitokių baisių metų tai dar nebuvo. Ir taip kasmet Cha cha

Gaidys ne metai is tikro, ypac paskutines dienos. Viskas uzdaryta, visi su namornikais. Dar apsirgau.

O tu gali suteikti paskolas? Tu esi kredito įstaiga? Vmi jau seniai turėjo už kiaušų čiuptelėti. Idomu būtų pamatyti gpm deklaracija. Mokamus mokesčius. Va į stroikes nueisi, ten biški rimčiau apsišviest reiks

Su salyga kad covidas nieko iš pažįstamu nepasiglemžė negaliu sakyt kad blogi metai. Realiai net visai geri. Atsirado daugiau laiko sau, vaikams, sportui, pomėgiams. Tiems kuriu gyvenimo tikslas nera arti 24h valandas tai turėjo visai geri metai būti. Kažkas šiuos metus krizinais vadina bet visos investicijos paaugo geriau nei 2019. I “turkija” nenuskridau bet kaip ir px toks praradimas.

Tai kad Revolutas ne vieną triukšmelį LT apturėjo dėl sąskairų blokavimo ir nulinės komumunikacijos po to. Nepasitikiu aš juom.

kiek kainOtu vienai valandai pasikolint 50k ?

Kas liečia darbą tainman šitie metai rekordiniai.

Kas liecia pajamas seimos, tai pasakiski metai, bet kad smagiai isleist nebuvo kur JuokiasiLincai, siaip gaJdys Revo vien del nebuvimo suporto normalaus. Max 100eur ten laikau.

Va čia pritariu Remigiui DrovusĮdirbis pradėjo duoti grąžą Gerai Taip

Dr, irgi gerai. Pasitaupė Cha cha Baigsis šitos bibienos galėsi pasitaškyti stambiau Cha cha Aš tai dabar viską į stakles investuoju. Nelabai turtais galiu pasigirt

Ai ne, nesitaskysiu, nu ka te isleisi su dama simtuka koki. Kaime kazkiek išorę sutvarkyt truobos, namuose pasidazyt sienas. Zmonai kokia šuba dermantinine nupirkt ir viskas Cha cha

Aš gal dar sugalvosiu Remigiui chalturną zakazą duot Cha cha