metu aptarimas

As taksi ziuriu…ir pavydziu jo “garazo studijos” Cha cha

As tai pamokytas Zahko, revoluta pasidariau tokiem visokiem pirkinejimam, nereik paskui jaudintis del pagrindiniu saskaitu.

Juvelyras Tai pas tave Evropa, o pas mus Lietuva su švedbankiais ir jų vyjabonais Drovus

Rafi, ne del 1cento,o dėl ptogumo. Siaip turiu 3 bankones kortas jei ka. Revo kaip ir ok, bet kaip ir gaJdys, nera suporto, su kazkokiu botų viska turi sprest, nx

Ps, o kas rafi trukdo ribotuva isidet nuskaitymam?

Juokiasi

Bent zinos, kad yra tokia galimybe Cha cha bet nieko nedarys, paskui dings eurai, sakys nx nx. Bet zjbs, turėsim kontenta kruta Cha cha

Kaip jutuberiai sako nebus contento Cha cha

Su tiek kg einamoj saskaitoj tai vapse reik but finansiskai neisprususiu, arba bent jau multimilijonieriui, einamom islaidom, bet kiek zinau, rafio pavardes ner top 100, nei top 500 Šypsena

Leprikonų kontora ta neste Gerai

bled ne zyznia o malynayoutube.com/watch?v=DSJ0xWj2gAA Angelas Girtas Juokiasi

Sixeri 50-80 nes kinta, paskolini kam dvacki,ar zeme nuperki ir pamqzeja, vel dasimeta kai kazkas pavedima padaro. Dr, yra menesio kazkoks limitas, bet nelabai macytu jei kazka, speju Šypsena

kam tas garažas, jei ten bbq, tv ir sofa Juokiasitada geriau ant ežero kranto visa tai Cha cha

Kokiu glušu reik būt, kad rašinėti kiek turi saskaitoj pinigų ir kiek ten jų išleidi Juokiasi

Rafi, matau pasigyrei, kad nereikalingu turi, nori gal perleist kuriam laikui su protingom palukanom? Šypsena)

Alga i swed,nenaudoju tos korteles, o atsiskaitineju su revolutu tik, kuriame laikau tik kokius 200-300€ Rafinuotas pi.si prota, jei tokios saibos vartosi, turetum buti auksinis klientas swede,o tada saskaitu kiek tik nori gali prisikurti nemokamai, nes as esu susikures keleta visiskai nemokamai ir interneto banke minutes darbas

Kas tas interneto bankas? Nekaltas Girtas

Darenai, matau kad garaze nelabai buvęs Cha cha kam sofkute, tam kad pasnaust po pietu tarp darbu, arba gali kokia naktį ir namo nevažiuoti.

Bytwa kazkada buvau, paskui ismete Cha chaNakuj man cia pist prota, isvis bereikalo isiziojiau. Adekvataus zmogaus metine alga, tai bent. Gi visi ykanomistai sako 6men reik rezerva turet. Algi, su nt hipoteka galiu 2proc padaryt menesiniu Gerai

Zinau kur vyks tusas, sakau gal nueit ir paprasyt 50% baudos Juokiasi