Metroseksualai

Ne kartą teko Grigaitį matyti kasdieninėj aplinkoj. Jis tikrai gerai atrodo. Ir nepastebėjau jokių esminių skirtumų nuo to, kai jis pasirodo renginiuose, žurnaluose ar tv laidose. Taip kad arba žmogus nuolat naudojasi stilistų paslaugomis (ir nematau tame nieko smerktino), arba jis tikrai turi gerą skonį ir geba stilingai apsirengti.

Jeigu ir gyveni su juo, tai nereikėtų tokių pletkų apie žmogų skleistiCha cha O kadangi įtariu, kad negyveni, tai mažiau piktinkis, dėl to, kas kam duoda ir neduoda - sveikatą susigadinsiCha cha

Juokiasi…kazhkodel ir vel juokas sueme. Man keista kai zhmogus tiksliai nezhinodamas tvirtina, kad va tas ar anas yra gejus, bet juk kaip sakoma, nepagautas uzh rankos dar ne vagisŠypsena. Bet gal neapsiribokim Grigaichiu ir grizhkim prie temos ish esmes?

man apskritai juokas ima, kaip lietuviai, matyt, nesugebantys išnaudoti potencialo darbe, užsiima seksualinių orientacijų, megiamiausių gyvūnėlių, maisto produktų ir t.t. nagrinėjimu kieko nors kito darže. na ir jei prisipažintu jis esąs gėjus (tai tik turbūt traumuotų jo dukrą) ir ką, lengviau ant širdies kažkam pasidarytų? Klasta

Ash kazkaip aplamai pastebejau, kad lietuviams itin budingas sensaciju, ivairiu patologiniu, kriminaliniu ivykiu alkis, vietoje to, kad pasidziaugti kokiu mielu ir geru reishkiniu (kad ir buvus oranzhiniu dviraciu ar dabartine paliekamu ivairiose vietose knygu akcija). Esame kazhkokia atbula tauta.

Jeigu tik jis gyventu su kuria nors is musu tikrai nesikabinetume del jo moteriskumo…

o tai gal ir šiaip nėra ko prie žmonių kabinėtis?

visokiu yra visokiu reikia. nu man tai labai patinka kai vaikynai/vyrai susitvarke ir rupinasi savo isvaizda,stilium o nevaiksto apkerpeje,drabuziai is turgaus (esme ne kainoje o tame,kad ten drabuziai siuvami absoliuciai visiems ir yra beformiai,beskoniai) skonio ir stiliaus nerasta. bet antra vertus jei nusilauzes nega vos neverkia,tai ka su tokiu veikt? aukso viduriuko reik! seip man patiktu turet toky kuris prisiziuri,yra stilingas,domisi menu teatru ir mzuika,ir moka gaminti valgyti. bliamba per daug gerai skamba :}}} is kur toky gaut? Cha cha

Kažkoks pedantizmas. Biškį nepriot, jei jau 2 valandas vonioj prieš vedrodį praleidžia. Nū bet 1 valanda tai nieko tokio. Reikia save prižiūrėt.

Veee

turejau drauga, kuris mano akyse virto vadinamuoju ‘metroseksualu’. tiesiog is vyruko patapo kiausinis, oiksintis del tu kelniu ar tos sukuosenos. dar is pradziu kazkaip tikrai faina buvo kartu po parduotuves palakstyt, bet paskui…nuolat taushkejo apie tusus klubuose ir kaip nusvilo vakar soliariume. kaip sakoma - devyni amatai, desimtas badas. zinojo lyg ir daug, dare lyg ir daug, bet gale gavosi didelis didelis sud.as.
siaip dabar privengiu tu tariamu metroseksualu - man toks vaikino ivaizdis nepriimtinas. pazistu daug graziu ir stilingu vyruku, taciau jie vaisto zeme ir yra vyriski.
be to, dauguma vaikinu, kaip tamsta sako, pripazista tikrai daugiau nei muila.

gal mandagumo? maniera - kalbos, elgesio, veikimo, darbo isorine forma, budas. jau man nieko nera baisiau, kai vyras sneka mazdaug taip, kaip petruskevicius ar kaip jis ten, arba J.Statkevicius. va jie yra manieringi taip, kad net akis bado.

Manieringas = įmantrus, dirbtinis, nenatūralus (tarpt. žodžių žodynasŠypsena)
Trūksta gerų manierų, o ne manieringumo.

Geraita ir turejau omenyCha cha

na, labai smarkiai prisižiūrėt yra visgi geriau, negu visai neprisižiūrėt, bet kas per daug tas nesveika. na sakykim, naudot dušo želę, kūno kremus/losjonus, dezodorantą, kremus veidui, plaukų priežiūros priemones, kvepalus, vaikščiot į soliariumą yra visiškai normalu, tačiau su savo vaikinu kartu vaikščiot į grožio saloną pešiotis antakių, arba kas savaitę darytis manikiūro - tikrai nenorėčiau.