Metroseksualai

aistoskinas- super pasisakymas. labai gerai išsakyta ir pagrįsta nuomonė, nebeturiu nė ko ir pridurti Taip

As uz metroseksualus. Mano vaikinas toks ir tuo labai dziaugiuosi.
Si pakraipa man atrodo tikrai kur kas geriau nei buduliska samprata apie gyvenima kaimo lygumose, t.y. lietuvoje.
Tikrai reiskiu panieka tiems zmonems kurie drysta metroseksuala isvadinti gejumi, kai pats tuo tarpu tiksliai oziu smirda.
Beja snobizmo nepateisinu, deja sis bruozas daugeli metroseksualu persekioja…

Tas tikra tiesa !!!Bet tai juk labai lengvai paaiskinama-kai geismu objektas tampa tos pacios lyties atstovas tai ir pradedi ryskinti tai ka turi(ka laikai)
geriausia savyje. O isvaizda puoselejama dazniausiai del to jog dauguma homoseksualiu zmoniu gyvena palaida gyvenima, na o playboy’aus etikete juk reikia puoseleti. Gal but del to daugelis lietuvaiciu, ka tik nuzengusiu nuo zagres ir is amerikietisku bajaviku ismokusiu tarti zodi “mazafaka” metroseksualus visus be isimties laiko gejais.
Juk tai juokinga.
Ir siaip negraziu nagu sutvarkymas ar nesvaraus, spuoguoto veido valymas grozio salone dar niekam nepakenke, tame tarpe ir vyrams.

man kazkodel metrosexualaj asocijuojasi su gejajsDrovus tokie Vyras manes netraukia,manau,taj nevyriskaLaimingasjie tinka but padruskem,bet tikraj ne gyvenimo partneriuTaipCha cha

O man si savoka asocijuojasi su J.StatkevisiumNekaltas Man jis neatrodo labai vyriskas… Issiciustijes visas… Nu aisku gerai, kad vyrai prisiziuri, bet mane tai pavyzdziu erzintu, kad tarkim mano vyras praleistu tiek pat laiko prie veidrodzio kiek ir as arba net ilgiauApakęsPavargęs Nors, kaip jau sakyta, toki drauga tureti faina butuMirkt

Radikalu, bet esminį skirtumą pabrėžia. Ir šiaip - čia tik bajeris. Cha cha

Sutinku - nesugebėjimas savęs prisižiūrėti bent elementariai tikrai negali būti pateisinamas. O dėl snobizmo, tai priklauso nuo to, ką laikai snobu…

manau snobas yra snobas, nuo paziuru cia nepriklauso. Tiesiog pats zmogus sio bruozo gali nepastebeti, nezinoti.
Na cia tik mano nuomone.

Ką jūs manote apie šią “orientaciją”, kaip vertinate šiuos žmones, kodėl?
Vienas dažniausiai užduodamų klausimų turbūt būtų, kaip metroseksualus vertina moterys Šypsena

Prašau išsakykite nuomonę, apie šią stilingų vyrų madą

[/quote]

Vineu žodžiu - išsigimsta žmonija, išsigimsta ir vyriškoji lytis. Tiesiog šlykštu skaityti. Apie kūno higieną tai čia ir taip savaime suprantama, kad save ir kitą gerbiantis žmogus negali naudoti vien tik muilo.
Man šitas aprašymas - tipiškas Juozo Statkevičiaus tipažas.

Sovietizmo aukos… Nustebęs Gaila, kad vaikyste praleista prakaituoto tevo druagijoj padare tokia zala jum…Nustebęs Metroseksualumas gerai tol, kol neperauga i manieringuma…

O kuom blogaiu yra būti manieringu? Taigi ir truksta žmonėms manieru elementariuose dalykuose Nežinau

Ką jūs manote apie šią “orientaciją”, kaip vertinate šiuos žmones, kodėl?
Vienas dažniausiai užduodamų klausimų turbūt būtų, kaip metroseksualus vertina moterys Šypsena

Prašau išsakykite nuomonę, apie šią stilingų vyrų madą

[/quote]

Na ash kazkur apie juos leptelejauTaipŠypsena
Viskas Gerai, kas ne perdeta, juk ne veltui sakoma: kas per daug, tas nesveikaŠypsena

labai pritariu, kad nereikia išeiti "iš rėmų". vyras besipešiojantis antakius ir pomada besiryškinantis lūpas yra apgailėtinas.

Ar priskirtum Ž. Grigaiti prie tokio tipo vyru? Man jis stilingas aprangos ir gyvenimo budo vyrukas, bet, bet…kazkas su juo ne taip, kazkoks lyg ir per moterishkasNekaltas

gal ir galima būtų pasvarstyti, nors Grigaičio stiprioji pusė yra jam parenkami drabužiai, kurių, kaip jis yra minėjęs kažkokiame interviu, niekada nedėvi kelis kartus.

Turi omeny, drabuzhiai parenkami kai filmuojasi laidoje, ar ne tik? Ta prasme naudojasi kokio stilisto paslaugomis ir gyvenime?

o jis kažkur filmuojasi? nelabai domiuosi kas dedasi mėlynuosiuose ekranuose, nežinau. konsultantų ir stilistų paslaugomis jis tikrai naudojasi. žinoma sunku būtų paneigti, jog jis turi gerą skonį.

Na taipTaip, veda laida “Shvaros misija”, kartais paziuriu. Joje galima pasigaudyt idomiu ideju.O ash maniau, kad jo stilingas aprangos ir gyvenimo budas yra ishimtinai jo gero skonio pozhymis be stilistu pagalbos.

Manau kad taip, bet cia tas slykstusis metroseksualo pavyzdys. Nors jis stilingas, ir talentingas, bet jis tikru tikriausias snobas.
Kaip jis karta pasipiktino kai jo kolege is tos pacios laidos tekstelejo juokais "koki cia slamsta parnesei". Nu tikru tikriausia aikstinga boba, turbut dar ir romantiska, ir jo blakstienos nesulipusios nuo tuso, nes tusas geras, o lupu bliszesys ir akiu piestukas tikrai nelimpa ir greitai nenusivalo.
Sakai jis kazkoks nevyriskas? Jis juk tikru tikriausias gejus! 100proc.! Ir dar tas kuris duoda…

Juokiasi…pazhisti ji asmenishkai?Cha cha