merginos prašau patarimo, turiu problema su dovanom

merginos prašau patarimo, turiu problema su dovanom

Norėčiau sužinoti kaip geriau elgtis. Retkarčiais sugalvoju ką nors padovanoti, bet kaip visada nežinau ką ir visai neturiu laiko lakstyti po parduotuves, o gal geriau duoti suma grinų ir neatimti malonumo pačiom lakstant, jums gi tai taip patinka. Labas

Jau geriau palakstyk…nes pinigai tai ne tas pats kas dovana…? ar tu taip nemanai?Cha cha

Na kaip ir taip bet aš nepernešu tų parduotuvių, net kai pačiam ko reikia, einu pirkti tik tada kai žinau tiksliai ko reikia

patikek,mus pradziugina bet kokia miela smulkmeneleŠypsena
o gryni pinigai taiNe,jei man vaikinas duotu pinigu ir sakytu,nusipirk sau ka nors,tai tikrai liktu nesuprastasŠypsena

tai jau geriau nedovanok, nes tavo pirkta dovana jai bus daug mielesne, nei tavo pinigai…Cha cha

NU JAI PINIGU DUOT TAI JAU REIK SOLIDZIAI DUOT GI NEDUOSI 10 AR 20LTNe
GERIAU JAU NUPIRKT ROZIU JAI LAIKO NETURI, VISAS PRADZIUGINA TOKIOS SMULKMENOS KAI TARSI TETYCIOM NUPERKIGėlės, NUSIVEDI KUR ROMANTISKAI PASEDET, ARBA NUPERKI KOKI MAZMOZIUKA MIELAŠypsena
NU O JAI DAUG SKIRI PINIGU TAI JAU SUKIS KAIP ISMANAICha cha

Tik ne pinigai Ne Blogai cia pats blogiausias variantas
jeigu panele yra tau labaj svarbi, tai paaukosi keleta valandziukiu ir surasi mazyti suvenyriuka, kuris jai labai patiks Taip

Linkiu sekmes! Šypsena

Visai neblogas variantas dovana - cekis

man pinigai ne labai ,geriau siaip tada kur nueiti su tuo zmogum kas dovanoja ir paciai issirinkti dovana Šypsena

Na cia kaip kam.Man asmeniskai tai nepatiktu, juk visada norisi kazkokios staigmenos is mylimo zmogaus, o cia gaunasi pats sau issirenki ta staigemena Aš nekaltas Nepatingek ir nudziugink savo mergina TaipŠypsena

daugiau problemu neturi !!!gal dar nestowi ar kaip!!!

Jau geriau tikrai nupirk gelyciu, bet tik ne $$$!!!

nupirk koki zieda

ujjj… ne Ne tik ne pinigai, jau geriau koki maza,bet miela daikciuka Taip

Tikrai viena geriausiu dovanu - cekis. Tarkim Sarmos ar Kristianos parduotuveje. JUk sunku isrinkti zmogui patinkancius kvepalus ir tt. O cia padovanoji ne grynus pinigus…Tik reik sugalvot kaip visa tai idomiai padovanoti Šypsena

Tikrai viena geriausiu dovanu - cekis. Tarkim Sarmos ar Kristianos parduotuveje. JUk sunku isrinkti zmogui patinkancius kvepalus ir tt. O cia padovanoji ne grynus pinigus…Tik reik sugalvot kaip visa tai idomiai padovanoti
Tai va kad su tais kvepalais daugiausia problem7 ir turiu, man nuo jų galva svaiksta, o jei išleisi kelis šimtus ir nepatiks? Įtariu bus nekas. Na vienu žodžiu supratau, jokiu būdu babkiu duoti negalima, teks suktis, ačiu jums.Labas