Merginos, ar jums patinka jaunesni vaikinai :p

O man vyresnes patinka Šypsena

nu jau neNe su kazkokiu mazium tikrai neprasideciauNejis net laizytis dorai nemoketu, bet vat vyresne bachuriukai taiNiam niamTaip

mano vaikinas uz mane 11 men. jaunesnis ir viskas liabai ciki. Bet manau, kad tai priklauso nuo zmogaus!!!

man tik vyrresni .Uz mane nors metai mazesni kazkokie nesubrendeliai, mazvaikiaiIgnoruoju

taip taip gaunas kad jei paziuretum i save po metu tai tu dabar esi nesubrendele mazvaike

o siaip tai kazkaip is patirties shneku, dabar cia visos rashot kad nepatinka, bet taip buna: "tau 16-ka??? rimtai?? nepisk proto, kox 18 tai tikrai yra" nuo to viskas ir prasideda Cha cha

NeNeNe

nu draugavau su 2 metais vyresne mergina…
nu nesiskunde kad esu malaletka Nekaltas

niu man neturi jokio skirtumo…jaunesnis ar vyresnis…nu aisku jei ten amziaus skirtumas nera milziniskasŠypsena

Nu kaip… Tiesiog yra tokiu bachuriuku kurie ir jaunesni butu visai nieko, nors zinoma pirmiausia ziuri i vyresnius Mirkt, taciau juk ir tarp ju nemazai "TOKIU FAINULKU"…Kurius ir su darzelinukais sumaisytum (cia pagal elgesi ir proteli Juokiasi)… tai va ar atsakiau??? Nelabai Laimingas

Kai vaikinas draugauja su jaunesne panele tai visi skaitom kad tai yra normalu Laimingas o kai mergina susidomi jaunesniu tai jos sakom kad ji durna…Cha cha na aisku vaikinai veliau subresta negu merginos… bet… Nekaltas

shiaip niekada nepatikdavo jaunesni… bet va dabar kazkas atsitiko - shirdin krito toxai metais jaunesnis vaikinasDrovus … bet nezinau Ne kaip cia elgtis toliau Flirtas

jauciuosi tarsi pati sau prieshtaraudama

Kox skirtumas kiek tau ir kiek jai metu svarbu vienas kita myli .

o , sveikute bendranick’e Mirkt

as tai pazystu jaunesniu uz save veikinu, bet zymiai protingesniu ir fainesniu uz bendraamzius Šypsena

Na kartais, jaunesni(arba bendraamziai) traukia, nes ju veidai tokie dailuciai… Na bet dabar tusinuos tik su vyresneis… su jais maziau problemu

dabar su jaunesniu draugaujuLiežuvis Bučkis