Merginos, ar jums patinka jaunesni vaikinai :p

Ka cia apie vyna nusvaigai? - tipo senukas sukrioses, 70 metu geresnis? kazka cia suvelei ne to Šypsena

Bet is tikruju vyrai turi rinktis vyresnes moteris del vienos labai paprastos priezasties, vyrai gyvena mazdaug 8 metais trumpiau uzmoteris, tai isivaziduokite jei vyras buna vyresnis uz zmona 8 metais, jis mirsta budamas 78, jo zmona, sukriosusi senute, 70 metu, gyvens dar 8 metus viena, tai nx to reikia. O jei jegu jai butu 78 ir senukui 70, jie mirsta abu vienu metu beveik (nu pvz per autoavarija ir zjbs), nei vienas is ju nepergyvena del kito, zjbs istorija ane? Šypsena

Nu iškarto nesakysiui, kad pats svaigalas esi…
Gal nepastebėjai, kad:

O jei pastebėjai ir smegenėlės nesuvirškino sakinio esmės tai jau tavoproblemos…

Nu gerai Cha cha Cha cha Cha cha
Kai tau bus 30 galėsi rinktis žmoną 40 metų senmergę/išsiskyrusią/našlę greičiausiai su vaikais nes kitokių nebūna…
O aš kaip “durnelis” vesiu 20 metų žmonelę… Cha cha Mirkt

Poruodamiesi mes taip toli i ateiti neziureim, svarbu, kad ta akimirka butu gerai Cha cha Ir matai, kad dauguma merginu teigia, jog geriau, kai vaikinas vyresnis LiežuvisCha cha

gerai jau gerai, suvartet mane, bet Saldi Citrina, vistiek sulej atsiimsi Šypsena

2 aleliumas
Ne mano žodžiai bet čia jie pritampa
“respect in every aspect”
Gerai Gerai Gerai

Neturiu namie anglu zodyno, gal isversk a? Cha chaCha chaCha chaCha cha

Baijk baijk, su manim geriau atsargiai, nes paskui kai ishskleisiu nagucius tai tox Baisu namo grishi Cha chaCha chaCha cha
O jei rimtai… Rasiu, kas mane apgins LiežuvisCha chaMirkt

Jaunesni vaikinai - fuu ! Ne tik ne artimiausius 10-15 metu
o dar mano amziuje Apakęs - tai ten dar ne vaikinai,o vaikai ! Cha cha

Ne neee tik ne vyresni ir ne bendraamziai ŠypsenaNe

Nu merginos, kodel jus taip nevertinate vaikinu ir aplamai, kdoel neleiduodate jiems jokiu progu atsiskleisti, jus pastatote STOP zenkla ir vsio, manau tai diskriminacija… Šypsena

nu aisq patinkaLiežuvis

Niu, turiu labai grazhu pavyzdi… Tox bachuriukas draugauja su pora metu viresne panike, bet labai jau faina kartu atrodo, o ir sutaria gerai…Liežuvis Manychiau amzhius nera svarbu, jei dviem zhmonem kartu gera …MirktCha chaGėlės

Na ne visada tas jaunesnis buna kvailesnis ir pan. o jeigu jus vienas kita mylite ir tau kokia 19 o jam 15. Bet dar karta sakau, jus vienas kita mylite ir suprantate kuo puikiausiai, jis - gana protingas, jo IQ siekia daugiau negu kai kuriu pedagogu, cia siaip sau issamiai Šypsena

Vistik aleliumas mano grasinimu ishsigando ir shiandien mokykloje man nieko nepadare Cha chaCha chaCha cha
Shiaip mes su juo neblogai sutariam, ania, aleliumai??? MirktGražiAš nekaltas

tai vat,kad uzh mania jaunesni tai dar visai vaikai…bet v i e n a s bendraamzhis ir v i e n a s jaunesnis patinka…truputi…

uh…nia nia nia… jei jis uz mane 4-6metais jaunesnis,tai jam 11-13 metu (manau tuo viskas ir pasakyta)

va tada ir begsi pas dabartini 16mety… Cha cha

keistuolis… Ne Ignore

cia reiskia "patirtis ir energija"

man tai asmeniskai nepatinka. bet turiu drauge 18 metu, kuri draugauja su 16meciu…taip kad visko buna Šypsena kartais merginos draugauja ir su jaunesniais gerokai