Merginoms


Merginoms

Gerai KOMENTATORIUS NR.1 UZ KESMINA GERESNIS Gerai

Jūs vis mūsų bangines užmirštat. PiktasP.S. Antram plane matome ir automobilį. Taip GirtasP.P.S. Su tikrai vasariška diena, visai kaip Majamį. Beje šiandien kaip tik jame ir buvau. Cha chaEDIT:

Na na ,tu čia man atrodo ne bangines prisimeni, o savo kažkokį keistą potraukį tiem dviem atvirai reiški Juokiasi

kacurani, Aš jo niekad neaplenksiu, jo iškalba ir kalbėjimo maniera superinė. Cha cha Net nesuprantu kaip jam taip išeina.

High, Neuždusk tiktai.

Edas , Aš suprantu ,kad tu laimingas . Taip jūs laimėjot ,galėsi ryt realizuot save gatvėse ,bet čia tam ne vieta ir laikas Šypsena

Juokiasi. Tu laisvalaikį leidi debilu apsimetinėdamas ar kaip čia yra? Nesuprantu. Eik galvą prasivėdink. Kvankt?

Edai, praktikuosia youtube.com/watch?v=eRwxRJ85Kqg !!! uzsirasinek frazes Juokiasi

-tu pavogei. -nevogiau. -tada tu durnas. -pats tu paukstis. va taip is salies atrodot Gerai

siaip, high teisus Taip Cha cha

siaip baikit pestis, ryt eitynese issiaiskinsit kuris teisus Gerai

kacurani, Žiūrėjau šita daug kartų, jeigu nematyčiau vaizdo tai rimtai pagalvočiau, kad čia Kesminas. Juokiasi

Taip ir galvojau, kad dalyvius nuvilsiu.

trulikas Apakęs jau ryyyytoj ? as maniau kita sestadieni Cha cha

o jus jau jauciat ta zydraja atmosfera ? kai is visos lietuvos plusta jie i vln ? Cha cha