Mergina tik drauge - neimanoma

aisku imanoma…tik deja ta riba dazniausiai ir perzengia Vyras Nežinau

taigi pati sau priestarauji, viena sakinio dalis priestarauja kitai, nejauti ? Mirkt

zinai toki dalyka, kad isimtis tik patvirtina taisykle? Nekaltas
imanoma, tikrai Taip…bet, kartais…

O kam ji?Nejaugi tavo panele nera tau,tas pats geriausias draugas,su kuriuo gali viska apsneketi ir aptarti?Be to tokios drauges,visada tik sukelia nesustarimus,tarp taves ir tau tikrai artimos asmenybes,todel venk tokiu draugiu manau,jos tau nieko gero neduos,tik begale problemu.Juk turint draugu artimu ir sava artimiausia drauge,tokia nasta ,paprasciausiai nereikalinga.Ji tik trukdys.

Panele ira panele. O drauge geriausia galim turet su ta salyga jei nei tau nei jai neprasides morcius ir abu busit uztektinai tolerantiski

O daba biski pavarysiu ant mergu Šypsena Kaip ne kaip is savo patirties zinau kad merginos gerom draugem buna labai retai o kodel taip ira tai cia ir man klausimas Šypsena

nu ka tai yra beveik neimanoma nebent tu esi ne tos pakraipos tada imanomaŠypsena.juk dievas sukure Vyrasir Moteris kad jie butu kartu…tai manau kad tokiu draugysciu retai buna ir ar tikrai imanoma su vaikinu buti tik draugei…Sudužusi širdis

<Ceziss> tu sakai kad negerai jautiesi kai pasakai &quot;ne&quot;… patikek as ilgai svarsciau kaip kuo svelniau pasakyti tai geram draugui, bet kuo ilgiau svarsciau tuo sunkiau daresi… kazkaip viena diena sakau jam davai pasakyk ko tu is tikruju nori… ir jis man meilej prisipazino… man buvo sokas, bet iskart ta pacia diena as ji atstumiau… nors ir sunku buvo, bet tiesiog issakiau kaip viskas yra is mano pozicijos… dabar ismokau sakyti viska tiesiai… taip sunku bet tikrai lengviau pasakyti nei gyventi zinant kad is taves kazko tikisi…

turbut pritarsiu daugelio nuomonej, kad tai beveik neimanoma Nekaltas

Pasakysiu si ta is savo patirtiesMirkt
Neisivaizduoju zmoniu, kurie sako, kad neimanoma tureti TIK draugo ar TIK drauges.
Kita vertus, jei but labai jau savanaudiskam (neisizeiskit)…- gal ir gali taip but. Kitas variantas- tos draugystes ivertinimas.Jei jus kavos einat gert, gal venam zmogui atrodys kaip nenutrukstama draugyste,kitam- kaip kazkokios eilines dienos nuotykis.

As turiu tikrai nemazai draugiu. ir kaip cia buvo mineta, tikrai niekada prie ju nesugebesiu kabintis kaip bernas. Tiesiog &quot;kaip panos&quot; man jos nepriimtinos. Kai kartais kyla mintys &quot;jei as su ja draugauciau?&quot;- jos ne tai kad nuvejamos, bet net juokas galvoj ima. Neziurint to, kaip zmones, jos tikrai saunios, su jomis galima pasneket, dusia atvert, zinant, kad supras ir neisplepes.
Tas &quot;nemazai&quot;- tai yra bent 5 su kurioms &quot;is dusios&quot; galima sneket ir dar bent 10, su kuriomis galima sneket su &quot;apribojimais&quot;. Tai che daug ar mazai?

O dabar pasakysiu kitas sito dalyko puses- blogasias.
Kai susipazistu su pana kokia, is pradziu buna lyg neblogai, bet po to… as imu ilgetis tos laisves, kaip galiu paskambint tai ar anai, nueit i picerija, kina, pasikviest rukytos zuvies valgyt, padainuot karaoke, galu gale tiesiog pasedet ir pasneket. Tai labai musa psixologiskai. Galu gale ta mano naujoji pana atsibosta, ir viskas baigiasi Sudužusi širdis
Antra blogybe- naujaja pana nori- nenori lygini su savo draugemis. ir butinai randi trukumu. Nes tos drauges &quot;atfiltruotos&quot; is nemazai kandidaciu (su bet kuo gi susitikes nepradesi dusios rodyt) ir turi daaug privalumuCha cha. Taigi, ta naujoji pana turi but &quot;shustresne&quot; uz mano senasias drauges. O tai beveik neimanomaMirkt
Todel gal geriau dziaukites, kad neturit daug draugiu ar draugu- nekyla pasaliniu minciu.
Taciau- is tiesu tu draugu ir draugiu yra daugiau, nei galvojat, tik jus nematot, patikekit… As tai supratau pries savaite, galit paskaityt mano paskutini dienorasti…

pagarba foreva.
DC

imanoma tik zinok daugumoje tada vienas is dvieju turi uzsleptu minciu…
kazko tikisi …

cia tikriausiai fizilogijos desniai veikia, dazniasiai drauges ir draugai buna ent jau fiziskai panasiai patrauklus (isimtys tik patvirtins taisykle), todel nenuostabu, kad geriau susipazinus, vienai ar kitai pusej kyla minciu, o kas jeigu ?

daa uz… tautos nuomone aisq - daugiau ar maziau - NEIMANOMA

tikrai nea, nes visada noresi ja ISD*LKINT Cha cha

Tokia draugyste gana greit pasibaiks.

aisjku imanoma… Šypsena turiu tokiu draugu… em super… Šypsena smagu bendraut… plepet…

is savo patirties galiu pasakyti kad tai imanoma…Taip
pvz… turiu gera drauga… daugelis mano kad tarp musu kazkas yra… kartais sulaukiu klausimu &quot;tai jau issiskyret?&quot; bet mes ne nepradejom draugaut… visada kai sunku galiu nueit pas ji… ir mus sieja tik draugiski jausmai…daugelis tuo netiki… tei kas netiki galiu pasakyt kad patys kalti…Cha chaLiežuvis

ne visada…Šypsena

o kodel tu tokia isitikinus kad tavo draugas tokiu minciu neturi ? kad jis nieko nesako, ar tai neigia - tai nereiskia kad tokiu minciu ner Mirkt

Imanoma dar kaip !

labai konkretus ir issamus atsakymas Juokiasi