Mergina tik drauge - neimanoma

sakyciau, kad ta riba turit rasti jus patys Šypsena galu gale kartais elementarus grazus zodziai gali pakeisti merginos nuomone jog jus daugiau nei draugai, mano manymu jeigu radai ta drauge su kuria gali pasisneketi tada geriau kol dar neperzenget ribos susitarkit jog jus tikrai nebusit pora ir jeigu ji taip pat mano tuomet saunu jus galit buti ir jeigu jai pasakysi kazka grazaus ji palaikys kad tai yra is draugiskumo o ne kazkoks kabinimo zenklas Šypsena

nu kad su vaikinais taip pat yra… as maniau kad turiu labai gera drauga su kuriuo galiu bendrauti be isipareigojimu jokiu ir be jokiu meiliu… bet pasirodo tai nelabai imanoma, nes man jis draugas o as jam jo akimis kazkas daugiau… taip pat yra ir dar su vienu draugu… dabar as su tuo draugu net susitikti kartais nenoriu, nes man nepatinka kai jis bando pasiekti daugiau, nors jau ne karta yra pasakyta kad tik draugai…

na gal ir gali… bet kazkaip is tos meilos draugystes dazniausiai peraugama i siltesnius jausmus… Taip nors as turiu tikrai saunu drauga Girtas su kuriuo kazko daugiau ne minciu ner Cha cha tad imanoma bet nera lengva… Mirkt

na turiu viena drauga Apkabinimas, kuriam galiu paskambinti po darbo ir pasakyt "susitinkam Orleane po valandos", isgeriam alaus, pasokam, dar daugiau draugu atvaro, parveza mane namo ir visada dar kokiam pusvalandziui prisedam ant laiptu pasneket. issipasakojam visas paslaptis, zinau, ka jam pasakysiu, tai liks grieztai tik tarp musu.

Dar turejau labai gera kaimyna, gerdavom kartu kava, darydavom toosus pas ji, kepdavom picas, jis man darba surado. deja issikele Liūdnas, dabar reciau susitinkam.

o ko jums ne draugu pavizdziai? jie abu turi merginas, pirmasis jau trejus metu.

tame ir problema, kad ansciau ar veliau, vienas uzsimano daugiau nei tik draugai -

todel isvada : tik draugai mergina ir vaikinas gali buti tik ribota laika ?

ar ne ?Nekaltas

Taip, nevisada Taip Po labai daugelio bergzdziu ieskojimu, visgi radau TIK drauga, is tikruju kai susitinkam buna labai faina, jokiu namioku, ramu! Tarytum dvi Moteris prie Kava, ar du vyrukai prie Alus papliurpiam ir siaip linksmai praleidziam laika. Is pradziu buvo keistaTaip, bet dabar net neisisvaizduoju su juo kitokios draugystes, nei yra Ne Cha cha Ieskosi ir rasi, arba ir nea Šypsena

na man siek tiek kitaip, turejau as keleta tu draugiu, deja visos, anksciau ar veliau uzsimane daugiau, nuo to laiko kai pasakiau "ne" kazkaip ta draugyste atsalo…
su viena net du kart tas pats pasikartojo, atrodo viska paaiskinau, kaip kas, deja po metu vel tas pats …

Nekaltas o man atrodo, kad ankschiau ar veliau ish kurios nors puses atsiras noras ko nors daugiau. tokie tie zhmones- jie renkasi draugus pagal tai ar fizishkai juos traukia [tai gali slypeti kazhkur anapus - pasamoneje]. taip kad viena grazhia diena, priklausomai nuo tam tikru aplinkybiu gali atsirasti ne tik draugystes poreikisNekaltas na, bet chia tik mano nuomoneDrovus

na su tais ieskojimais tai zinai kaip buna, labai cia nepriieskosi, draugais tampama, o ne randami jie. dazniausia tai, jei kalbam apie mergina, buna sena pazistama.

velniava Juokiasi

fak gerai butu, su kokia mergiote alaus… bet oi… po alausjau kita istorija kas galvoj pradeda suktis Juokiasi

labai teinsingai pasakei ! Taip drauges tikrai dazniausiai tokios kurios ir fiziskai tavo stiliaus.
vat tame ir priestaravimas, kad tokia anskciau ar veliau tau prades aptikti. ar ba tu jai.
daug reciau buna drauge fiziskai maziau patraukti nei pats esi.

na seip as tikiu kad gali atsirasti kazkas daugiau, taciau jeigu atsiras tarp abieju pusiu tai manyciau nieko blogo Šypsena

as irgi nemanau kad tai blogai ! tikrai ne.

bet kartais norisi tik drauges Mirkt

Nekaltas gal ir sunku bet tikrai imanoma…TaipFlirtas

tarp zmoniu, nors jie "tik draugai" vistiek yra didesne ar mazesne simpatija, kitaip jie nebutu draugai, sito nepaneigsi Mirkt

zinai visai sutinku Taip nors nevisada, tikrai ne. bet kokiu atveju, bent jau fiziskai zmogus turi buti tau patinkamtis.

sutinku klausimas - sunkus, is patirties sakau, anskciau ar veliau vienas gaus per ragus

geras klausimas…sunku, nes motinele gamta taip jau sutvarke, kad vyrai traukia moteris, o moterys vyrus…ir retai buna,kad jie butu tik draugai…bet viskas imonoma, tiesiog reik suprasti, ko nori ar gero draugo, ar vaikino? kartais tikrai neverta aukoti draugo, del keliu maloniu naktu…geriau jau patikimas draugas, turiu tokiuŠypsena

Pana ir bernas negali buti tik draugai Ne Man viena drauge labai teisingai isaiskino kaip yra: gali draugauti keli vaikinai ir kelios panales, tada didele chebra, visi kartu linksmai tik draugiskai leidzia laika. Tai yra imanoma. Bet jei draugauja dviese… Tada atsiranda paslaptys tarp dvieju zmoniu ir tie nekalti pasivaiksciojimai tampa panasus i pasimatymus. O kai palydi namo tai merginai galvoj sukasi klausimas: "Ar jis manes nepabuciuos atsisveikindamas?" arba vaikinas galvoja: "Kaip ji sureaguotu jei pabuciuociau?".

Tikrai galiu pasakyti,kad tokia draugystė įmanomaTaipLiežuvisPati turiu tokių draugų Apkabinimas,bet kažkokios mintys nekylaNeBent jau man Flirtas

kad tau nekyla, nezinia ka tie tavo berna masto Mirkt

bet ar su draugu (vienu) kur nors dviese buvai nuejusi ? a ? be jokiu minciu, cia klausimas.