Menkių gaudymas spalio 8-10d. svarbi inf; 51 žin.

Apkabinimas nesiparink Nekaltas viską mes suprantam, juokaujam Drovus. Leistų sąlygos, aš kas savaitgalį ten varyčiau Taip Gerai,px oras, bet galima ir be avanso apsieit Taip Nekaltas

Mirkt gerai nesiparinu Cha chadar vienas dalykas , sakau reiks įsteigti pirmai vietai priziuką Nekaltas Šypsenair noriu paklausti ka patartumėt pasimti; pvz: brytkelnes ar užteks botų , kiek pilkerių , atsarginis valas na vienu žodžiu kokių niuansų pasitaiko kad prireikia ar panašiai?

Na pilkeriu tai paimk daugiau, nes kiek girdejas ne viena palieka,nors atrodo jais ir laive prekiauja. Šypsena

Na vyriokai rytoj varau su “Esheriu”. Orelis ibishtvai rogutes, nuotaika irgi… Pirmadieni rashysiu kaip negalejau per karta zuvies namo parneshti… Šypsena

esu žvejojęs jūroje bent 10 kart, iki paskutinės žvejybos buvau nutraukęs tik 1 pilkerį, bet per paskutinę rybalkę su Adziuku dugne palikau 6 blia Piktas Kanda Kanda ir nei vienos menkės… Piktas

Monstrai kibo Juokiasi, gal pagalvok apie stipresnį valą Juokiasi

valas pas mane pintas, jūrinis, bet akmenam tai px Nekaltas Drovus

ir man rodos kad akmenam tiksliai px…

Man reikia valą pirkti, gal patartum kokį? Pintas ir dar jūrinis bus brangus, sakau gal kokį rasiu paprastą tamprų jūrinį valą…į kokią firmą kreipti dėmesį?

Px. firma. Gaudziau ant papigeisko 0.6 valo ir ok. Net laiva apsukdavo kai uzsikabindavo pilkeris. Ziurek kad senas nebutu ir vsio. Laimingas

niekam labiau nera pokui nei akmenam… jeigu clean’as idetu merginu kurios vaziuos foto, gal norinciu atsirastu ir daugiau Nekaltas Juokiasi

Sgvarbi INF. išvažiuoja busikas 10.08 , 14.30 susitikimo vieta Minsko IKI parduotuve mersedes bordinės spalvos busikas yra dar trys vietos skambinkit man tel: 869910010 arba 860515182

Nei zvyno… Pasiimkite melynos spalvos guminuku, kazkodel savaitgali stvere butent juos…

hebryte srocna reikia dar triju zmoniu kas nori prisijungti ? beje as atostogose tai beveik nebusiu inete jei ka skambinkit

na ka uz valandos isvaziuojame, gaila kad is bangieciu taip nei vieno ir neatsirado norinciu vaziuoti Apakęs Ne Liūdnasgalit tema nuimti Mirktnei zvyno nei udegos visiems

sveiki visi mazuliai Cha chakelione baigesi, menkiu 3 nuo 1kg iki … smulkiau papasakosiu veliau dabar einu Alus Girtasjei kas norit prisijunkit as vienas Mirkt

Sveiki tautieciai,siu metu sedziu Osle(Norvegijos) ir menkiu cia tikrai ira,matosi plaukiojancios net nuo molo.Tad Kaip jas geriausia gaudyt,nes siandien pagavom tik 10,didziausia 2 kg o kitos apie puskilogrami.Bet ju cia knibzdete knibzdete knibzda,bet jos neaktyvios,pratrauki guminuka pro nosi,o jos nereguoja.Tad kaip jas sugaudyt,kokiais masalais jas vilioti ???.Vanduo labai skaidrus.