Menkių gaudymas spalio 8-10d. svarbi inf; 51 žin.

maps.lt/redirect.asp?eid=36132 maždaug čia bazuosimės Nekaltas Cha cha

Gal kas nors zinote gera multiplikatoriu meistreli Vilniuje? Buciau dekingas… Šypsena

gal ir nieko Nekaltas

tai gal prisijungsi ? Nekaltas Gėlė Mirkt

jei oras leis tai ryt tikriausia plauksiu padarysiu pravierke Cha chaparasysiu ispudzius pirmadieni

esu Žalia žaliuoke ir neturiu įrangos Mirktbet ačiū Labas

taigi nuomoja

dar prisijungia, Saulius ? AKELA Vytautas bet dar keli po ???

šią savaite renku po 30lt kas 100% važiuoja nes reikia avansa nusiūsti

rizikuoji braliukas Nekaltas Drovus

??? ??? ??? ??? ???

laiko dar yra, pervesi avansą, o vdrug chebra atsisakys, oras bus Baisu Baisu Baisu, ne duok dieve susirgsi, žemės drebėjimas įvyks ir pan… Nekaltas Nežinau

Dar bangos nenurimo, o jus avansa mokate…

niu ko jūs pergyvenat , jei i jūra neišeis išplaukti, tai blogiausiu atveju i mares plauksim Nekaltas

optimistas Cha cha Geraimarios irgi ne juokai Liežuviską ten gaudytumėt ??? Nežinau

Juokiasi Kaip tai ką ??? - MENKES !!! !!! !!! Cha cha Cha cha Cha cha

Pesimistas Cha cha BlogaiBlogiausiu atveju yra dvi nakvynės ir galima meškerių iš autobuso neimti… Cha cha

man Moteris leidžia ir namuose Taurė Girtas Liežuvis

ne nu jau zjabala , ne pirama karta girdžiu man Moteris leidžia , man mama leidžia, tėtis irgi leidžia namuose prie ko čia tai ? ar jūs neskiriat namų nuo jūros , gamtos , geros kompanijos , vilties nuvažiavus vistig pagauti savo gyvenimo žuvį, ar paprasčiausiai pabūti atskirai nuo savo antrosios leidžiančiosTaurė Moteris ? o dėl kito klausimo kad anksti užsakyta ar panašiai, gal klaipėdskam viskas ir patogu paskutine dieną organizuotis, bet iš Vilniaus tai gerokai sudėtingiau !!!