menesines... liabaj prasau padekite...

menesines… liabaj prasau padekite…

gal galetumet padeti… as 6dieni turiu isvaziuoti i kelione… ir as kajp tik turiu susirgti menesinem… tiksliau jau turejau pries pora dienu, bet dar vis nesergu… Liūdnas ir galetumet pasakyk kokias tabletes reiketu gerti… ar siaip ka daryti, kad paskaticiau jas grejciau atsirasti…? prasau padekite… Liūdnasniu arba gal galite tada pasakyti kajp jas nors savajtej i toli nustumti?

o gal ir nesirgsi. gal tik po 9 menesiu besirgsi

visaj nejuokinga… deja, bet cia netoks atvejis…:confused:

tai i neturieja but joukinga o kuoks ce atvejis?

menesines veluoja nelajku…:confused:

ot problema Nekaltas mano vaikai pliki nuogi newalge gatveje sala…o chia menesines kazkam nelaiku Pavargęs

girdėjau kad karšta vonia bei vitaminas c mėnesines pagreitina Nekaltas

Valgyk citrinu - jos paankstina menesines. Jei valgysi sokolada - menesines nusitolina. Zmonos patikrintas reikalas Šypsena

pastebejau vyru jumoras tokiais atvejais visai nevietoj ir nelaiku buna. Jums tai juokingai atrodo?

Mano ziniomis tai vit.C ir citrinos ne paankstina o pavelina menesines,bet naudos is ju mazai nes pavelins max 1-2 dienas.

Niu tu cia siek tiek sumaisei Mirkt citrinos patolina menesines Mirkt o siaip pagreitina alkocholis MirktVa kai man reikejo, kad siek tiek patolintu,tai geriau vaistus Dicynone.Niu geriau tol kol man reikejo,kad menesines neprasidetu Šypsena

o ar verta del keliones taip isvesti savo organizma is pusiausvyros? vaistu nepatarciau, bet vitaminas C is tiesu atitolina jas keletui dienui.

Nesuprantu, kam organizma alint visokiais valgiais ir t.t. Juk priemoniu tai yra, kad sios dienos gyvenimo negadintu. O jei dar jaudinsies, tai jos gali ir ilgam susilaikyt. Tai irgi nuo streso labai priklauso. Daryk isvadas.

sako, reikia daug vitamino C vartot, tai atitolina menesines…na, viena pazistama taip daro, sako-veiksminga Šypsena sekmes!

taigi jos veluoja kelias dienas buna kad kokias 3 dienas ir tpt., velavimai juk buna, taip pat kaip ir ankstyvos menesines taip pat ir velyvos

matai, ne visos gali tomis priemonemis naudotis. pvz, jei mergina vyksta atostogoms kazkur ir zino, kad teks maudytis juroje ar siaip kur, tai truputi liudna butu, jei tektu to atsisakyti, o juk tamponus ne visos gali naudoti (tuo labiau jei jai koki 14-16 metu). paciai asmeniskai neteko tolinti ar artinti menstruaciju, taciau kelios drauges tuo naudojasi ir sako, kad veiksmingai Šypsena

Gal ir sumaisiau Šypsena .Tikiuosiu, kad autore dar nespejo pasinaudoti siuo patarimu Šypsena ir vietoj to, kad menstruacijas nutolintu - jas priartino…

o aš nesuprantu, jau kelionėje tai mėnesinėmis sirgti nebegalima? Apakęs

aciu uz pagalba… niu nzn… nusipirkau vitamino C tabletemis… tej bandysiu kajp nors manipuliuoti su juo…