meine 2 damen


meine 2 damen

pšeprašėm, aš fokiškai ni bum bum Cha cha artėja savaitgalis Girtas

tu negerbi savo damos? Cha cha

Trakai! Sodros/galves aikstele

ai bl, pasiguosiu. Nieks negali jos priverst vairuot, nors teises turi jau 6 metus. Tai bent gyvenimas…

Cia tavoji ar ta alfamane isdavike? Piktas

pilvo_presas, su maniske tas pats bb… Blogai nepergyvenk. ne tavo vieno tokia. Kazka baliavojom uz miesto, buvau su masina, planavau negerti, bet gavosi kaip visada. draugas geras .aisku isgeriau su saiku. sakau vairuosi tu atgal. spek kuuo pasibaige? as masinoj miegojau, ana namuke siltai Piktas Cha cha

gerai, kad maniskei patinka vairuot, tai galiu gert kiek noriu ir kur noriu Cha cha

SHARR, masinoj Miegantis Juokiasi nu duodi Cha chaGianni, mano mano Mirkt

Tyyypo mano kaimyyynka? Flirtas Klasta

to tak, tik cit! neisduok gyvenamosios vietos nes dar nuvilios koks bachurs su raudona audi a3 Cha cha (cia jos svajone - nauja, raudona a3) Kvankt?

Svajone audi a3? Apakęs Aisku, aciu… KITA. Cha cha Juokiasi Juokiasi Juokiasi

pilvo presas,nakum tada teises jai,tegu tada prageria,bus padetos saugiai,nepames Idėja Cha cha

bl pamirsau pasakyt, kad ji ir alkoholio nevartoja Cha cha tad pragert nepavyks. Uz tai man leidzia vartot kai masina pastatyta ir kai negresia niekur vaziuot Juokiasi

Tikra inteligente, kaip ir pons… NekaltasKalbant apie miArgas, tai kaip galvoji verta man tiketis padekos Butelis is jolachkos? Juokiasi Žliumbia Juokiasi

pala pala apie kokia bonka ir jolachka snekam? Cha cha vsio amn jau dašuto apie ka tu Juokiasi

jolka = egle ar siaip kazkoks neaiskus spygliutas sutverimas. Cha cha

Gianni, man atrodo ten buvo vyras moters kiaute Cha cha nes daugiau supratimo turejo apie masinas ir ju eksploatacija nei mudvieju zinias kartu sudejus Cha chaVien ko verti jos magnetolos fishkeje laiduku uzkaisiojimai degtukais Juokiasi

Ne tas zodis, kad shustra… vis dar stebiuosi, kad nieko neisnese. Cha cha Tuo metu jau garantuot galejau, kad kazko nerasiu. JuokiasiKad ir kaip keistai skambetu, bet jau laikas man Miegantis. Keltis anksti… 10val “darbe” turiu buti. Pavargęs

SHARR, tai pala, nelabai suprantu, kodel tu negalejai miegot kartu su ja namuke? Nekaltas Ar draugelis tavo labai geras, kad jam uzleidai, o pats i masina? Cha cha