Meiles trikampis! Baisu ar naturalu?

Meiles trikampis! Baisu ar naturalu?

4ZZ
Lengva neprisirishti tik "atskalunui"(grazhuolis serijalo herojus) Blogai

Zhinai, Laima, dabar pagalvojau, kad jeigu ash pradesiu panas suprast-tai ash busiu toks senas ir niekam nereikalingasŠypsenaBet ji buvo labai gera panele…

ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena

kid - kurioj vietoj chia pasigyrei?

4 laima:ash suprantu ,kad tau(ir netik) malonu kai del taves varzhosi,o isivaizduok jei vienas toks kaip ash(1.87cm,svoris apie
100kg)(megstu girtisŠypsena;-)),o kitas
1.60,50kg svorio,ir kas su juo galetu atsitikti,negi tu tokia nejautri?

4Nagris- tu tik mums jos meila siustelk , o mes su Green jau pasistengsim Šypsena Liežuvis

Space…va va kaip visa pilnas pagiezos ir sadizmo Šypsena Šypsena Šypsena

Gera jum cia chebra kalbeti…
va man tai neseniai visas sitas nutiko.
ir deja, as likau ant ledo Sudužusi širdis nors tebemyliu.
o ji- tai likim draugais… bepigu jai sneket ar ne? Kietas

ziurint su kuo ir kur.
neturin merginos viskas galima.
jeigu m…ina sutiktu kodel gi ne?

4 eddy: Cia ne apie grupini kalbama, cia problema ta, kad yra du vaikinai, kurie nepazista vienas kito, o mergina viena.

4 MaMa:dvi panos - tai naturalu
(beveik)ir tikrai labai malonu,o
du bachurai ir viena pana-gali ishkilt konfliktine situacija ir bus zhiauriu pasekmiu(nes kaip zhinom ir karai del moteru kildavo):wink:

Na ne, geriau Vyrai Moterys Vyrai nei atvirksciai. Kartais kyla problemu, bet visai fun buna Šypsena

4 Naglis: supranti ziurint kaip tas trikampis veikia …paprastai jei abu biceliai linksta i viena pana tai ji visada pasirenka ta kuris ja traukis…nesvarbu ar tas kitas versis per galva noredama itikti jam tai vis viena nepades…o ji veliau ar anksciau tai jam padarys …taip, kad manau geriausias variantas paklausti jos tiesiai sviesiai prie kurio ji labiau linkusi ir padaryti atitinkamas isvadas…

Ramiai vyruti. Mano zmona ėjo į pasimatyma su mano draugu, o iš jo grižo su manim ir po šiai dienai vaikšto su manim Šypsena

Bet taip deja neatsitiko.Šypsena

Gal ir visai nieko tas meiles trikampis? Isbandykit ir suzinosit…

Privetas juozai, dominuoja vyrukai… as tas kuris kisa savo trigrasi ten kur nereikiaŠypsena,bet nieko negaliu padaryti…ji- oioioioioioioio!Šypsena

Nagris rašė:

sunku.

Pabandyt, aišku, galima, bet lengva nebus. Visteik, apsispręsti teks jai. Jeigu taip pasitiki savo jėgomis - pirmyn, tačiau su praeitim kovoti nebus lengva.
Čia tau geriau galėtų pasakyti musiškės "mergaitės - ekspertės". Šypsena
Aš patarčiau geriau susirasti laisvą… :wink:

O ka iškilo problemų.Šypsena Šiaip gal ir nieko.Nežinau.

Jo iskilo …ier ne mazu! tu kaip patyres ekspertas gal pora zodeliu istartum?