Megstamiausias rasytojas

Yra daug labai geru, bet vienas is megstamiausiu P.Coelho Gerai

O man jis irgi prie lengvesniu…is tokiu ,kur raso ´jau zinomas gyvenimo tiesas,ir ku´rio knygose kiekvienas lengvai saves nors daleel atrasti gali…pavirsutines knygos gal ir nera,bet dideliu prasmes "uzslaptinimu "irgi nepasizymi

Nekaltas

egziuperi,remarkas, hese ir daugelis kt,taip pat ir lietuviu megstu ivairia literatura Cha cha

sakai nepasizymi dideliu prasmes uzslaptinimu? bet juk ne to jis siekia - jis nori mums parodyti kitoki pasauli, kitoki jo supratima - ir kai pradedi gilintis i jo mintis, i jo fantastiskus nuotykius, iskyla aibes neaiskumu, iskyla simtai klausimu - kodel? kaip? ar tai tinka ir man? kaip vadinasi jo knyga, kuria parase po "tiltas per amzinybe"? Kiek ten paslepta ideju!!Kaip viena pazistama meninike pasake - cia tiksras aukstasis pilotazas. Ir is tikro, nors ideju ten begales ir labai drasiu, taciau jas stengiamasi pateikti aiskiai, neverginant per daug skaitytojo proto, taciau jas suprasti nera lengva…Bachas manyciau yra labai unikali asmenybe, sugebejusi pazvelgti i pasauli kitu kampu, isdrysusi gyventi svajonese ir principuose…ir sukurti istisa minciu ir ideju pasauli…
kokia prasme is knygu, jei jos tik svaiciojasi giliai pasleptom mintim, bet neduoda konkreciu pamokymu?..ar tai gili knyga?..nemanau…Nekaltas

kai dar savanoriskai skaitydavau knygas- dzekas londonasGerai

Man tai vaikysteje A.Lindgren nerealiai patiko.beveik visas knygas jos perskaiciauŠypsenao dabar.skaitau ka liepia mokykloj…o labaiusiai kol kas is siu metu ptikes, kurinys_tai ."HAMLETAS"

S. Sheldonas

vAIKYSTEJE TAI a.LINDGREN labiausiai patiko…o dabar tai skaitau tai ka mokykloje liepia…per siuos metus man vienas is idomesniu kuriniu.turbut Hamletas

oj kŠypsenaam as vel kartojuos.Šypsena

A.Baricco…siaip man tokios"crazy"knygos labiau prie sirdies…Nzn net,na Peter Hoeg dar neblogas…Manes kazkaip tos ypac populiarios knygos,su garsiomis pavardemis ant virselio,netraukiaNekaltas…Norisi gi suzinot ir surast kazka,ko kiti dar nerado…Nors gal nelabai turiu megstamiausia rasytoja,na…kaj pasensiuŠypsenaDabar tik isbandineju,nors kartais ilgeliau prie kokio stringuNekaltas

visi Veee -is to pacio molio lipdyti

Stephen king… pats dėmesio verčiausias rašytojas… kas bent kartą skaitė žino kad jo knygos tikria geriausios…

R.Bachas,Paullo Choelis,Dikensas Cha cha

Kingas,Agata Kristi, Malukas…

px man tie rasytojai, knygas renkuosi ne pagal juos, ne pagal ju keverzojimus, skaitau tas, kurios patraukia aki, pamirstu autoriu jau po 50psl Kietas

E.M.Remarque, R.Bach

Hugh. Hefner’is… Nekaltas Sakychiau toookiu savo Ykvepimu… ar tai entuziazmo skleidimu… (kaip kitaip “Playboy’us” butu tiek metu leidzhiamas… Flirtas )…

nzn…tokio isskirtinio neturiu Taip Nustebęs

A.K.Doilis;

O kur Homeras Vergilijus Balzakas Defo Didro Kuperis Hugo Kamiu Lagerkvistas Dreizeris Skotas Hemingvėjus Rablė Sartras Tolstojus Buninas Fildingas Floberas Diuma Nekaltas