Megstamiausias rasytojas

[quote]Dostojevskis,Gi de Mopasanas,Remarkas,Ivanauskaitė,Zola ir t.t…

siuo metu megstamas mano rasytojas yra Richardas BachasTaip

bliamba kaip visi meluoj… galiu garantuot kad puse is cia pasisakiusiu mieliau skaito lengvesnio turinio knygas nei kad parase, pavyzdziui as labai megstu Harry Harison kuryba, o jis raso moksline fantastika, nes is tikro nors dauguma anksciau isvardintu autoriu yra tikrai geri, betskaitydamas ir gilindamasis i ju kuryba gali ir isprotet, o taip norisi po sunkios dienos atsipalaiduot paskaityt kazka lengvo ir nereikalaujancio dideliu pastangu suprasti…Labas

daug rasytoju patinka. vieno tikrai negaliu isskirti, todel vardiju visa kooooooooooooooooooocia: F.Kafka, M.Bulgakovas, M.Prustas, M.Duras, I.Simonaityte, V.WoolfGerai

Ne yra tiek daug geru knygu. ir tai nespeji visu skaityti, o tie lengvo turinio skaitalai - tiems, kurie retai galva vadovaujasi. arba nera prate skaityti. tad ir nesupranti, kad net ir skaitydamas sunkia knyga gali kaifuoti Taip

hermanas hesse. uzsikabinau uz jo ‘sidhartos’.

gal tu ir teisi matyt per anksti tokias knygas pradejau skaityt, tada dar nesuprasdavau, o dabar neturiu tiek laiko kad kokia rimta knyga perskaityt…Nekaltas

As neturiu megemiausio rasytojoLaimingas

na zinai, niekas manes nepriverstu skaityti mokslines fantastikos
Veee

Dostojevskis…

daug rasytoju…bet svarbiausia gera knyga

man Kamiu patinka…Šypsena

TaipTaipmane jis irgi traukia-savo siliuku tokiu,lengvai ironisku…tik kad dabar neturiu galimybes tu knygu isisgyti…
O siaip neiskirciau siuo metu vieno rasytojo-greiciau knygas atskiras…nors prancuzu literatura visada labiausiai "veze"Mirkt

vaildas,Remarkas…siaip kartais ir geri,zinomi rasytojai paraso nevisai idomias knygas…vat netycia ztinki visiskai negirdeta rasytoja,o kurinys pasirodo nepaprastai idomus…

Remarkas

Kingo kuryba manyciau yra wiena is geriausiu is uzsienio rashytojuTaip…O shiaip tai geriausias kurinukas, kuris man iki shiol istriges makaulei, tai - Balio Sruogos "Deivu miskas"…Wat…Šypsena

A. Camus

toks dar negime

H.Hesse !!!

Nee.man tai jis per dau juodai gyvenima paiso…

Ne

kodel Bachas is lengvesniu?
juk nei viena jo knyga (kiek tiksliai ju yra nezinau, teko skaityt 4)nera pavirsutine, kur galima tik permesti akimis ir viskas pasidaro aisku kaip ant delno…
sakyciau vienas is "sunkesniu" ir labai originaliu…