mėgstamas


mėgstamas

čia dar kelios [biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/1298522-=(1645725093](http://www.biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/1298522-=(1645725093)

o koks cia akmuo ar kas deta?

afrikietiškas turkis

labai grazu Šypsenacia is jurates akmeneliu? gal kainele gali isduoti? Šypsena

ačiū. man šitas komplektukas labai mielas. taip. pirkau jųratės akmenėliuose. vieno akmenuko kaina man atrodo 3 o gal 4 lt. tiksliai nepamenu. šiaip pažiūrėjau inete akmenukų kainas ir jas palyginau su jūratės akmenėlių… dabar audžiu mintis, kaip čia sugalvoti vežtis akmenėlius pačiai.

o kur žiūrėjai? mes ir planuojam daryt siuntą karoliukų grynai iš gamintojų, gal sakau kooperuojamės ir ant akmenėlių? Flirtas

Owrelee, kur ten kooperuojates? Cha chagal svarovskius siusites kartais? Šypsenaas ir noreciau Šypsena

tai galime visos kooperuotis Šypsena aš nežiūrėjau konkrečiai. tiesiog žiūrinėjau ir supratau, kad iš mūsų biznį daro Šypsena

rimmi, tikrai gražus darbelis, jaukus toks. OwReLee, aš net užmiršus buvau, ką tu ten pasakojai Juokiasi kaip su kiniečiais sekasi šnekėti? Cha cha

Tai aišku daro,gal ir aš prisidėčiau prie kokių nors akmenukų. Seksiu jūsų pokalbius. Jei ką suplanuosit, gal naują temą kurkit Idėja

as kai i cekija vaziuosiu bandysiu atrast kokia cekisko stiklo karoliuku parduotuve Klastao tada per pazystamus jau galima butu siustis Idėja

tevai kai buvo cekijoj, tai sake svarovskiu prikabineta pilna praha ir mazom kainom Šypsena

maciau prahoj - daug ten visokiu bizuterijos parduotuviu Šypsena

tai va ten pasidairyt reiktu, nes kiek zinau, kainos ten daug daug mazesnes nei cia

yra viena pažystama, kuri Prahoje gyvena jau beveik 30 m… gal ją pakalbinti…

tai as irgi pazystamu daug turiu ten Mirktbandysiu ko gero susitart , kad kartais man karoliuku atsiustu Klastanes ten viskas zymiai pigiau tai manau labiau apsimoketu

jeigu galit, mergaites, tarkites ir mes noretumem prisijungti Šypsena

taip taip Taip, prisijungiančių bus nemažai Laimingas

uzvedziau tam tema Šypsena