Megstamas uzsiemimas

Megstamas uzsiemimas

Koks jusu hobis ? Interneto, kompiuteriniu zaidimu ir kt. susijusiu su kompiuteriu uzsiemimu ivardinti nereikia, nes cia ir taip jau visiems aiskuTaip

nervuoti zmona Cha cha

nu va tox dalykas yra,kad dar grynai megstamo uzsiemimo ir neturiu… Nustebęs

tusavatsa Taip

Tai parodo Lietuvos lygi…

Groti kitu nervais. na dar vienas ekstremalus: sokineti su guma neprisisrisus gumosCha chaCha chaCha cha

darbas ir dar karta darbas…

visai neblogas uzsiemimas nieko neveikti…ishskyrus sedejima pri kompo…Cha cha

Siaip megstu rinkti slaptus duomenis ir dar zmoniu zudymas laisvalaikiui Cha cha

filosofines literaturos analize, rankdarbiai, neriniai, sagos krapstymas, smaukymas i stalciu.

megstu sedet nete, taciau tai nera mano hobis, siaip nesu pries skaityma, muzikos klausyma ir pan. ir t.t.

manekenizmas…Mirkt

Knygų skaitymas (paskutiniu metu) Šypsena

As renku bezdziones (ne gyvas zinoma). Jau turiu 71 egzemplioriu (pliusines, keramikines, stiklines) ir ~80 atviruciu.

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

ooo zinosim (jei kas)
na o mano hobis - siuvinejimasNekaltas dar knygos… (ta prasme ju skaitymasCha cha)
dar - buvau pakvaisusi del kaciu, bet jau, rodos, issgydziau

Man taip pat patinka skaityti knygas, tik dabar nera laiko. Viska atima mokslai ir inetas.Taip
Gal gali pasakyti, kokia knyga tau paliko didziausia ispudi?
Man tai labai patiko "Dievu miskas" ir "Heroinas".

seksas seksas ir dar karta seksas

"Dievu miskas" kaip ir klasikaŠypsena"Heroinas" neskaiciau, todel tikrai nieko negaliu pasakyti. o siaip yra begales knygu, kurios man tikrai labai patiko ir kurias kazkada perskaitysiu dar kartaTaip eileje jau laukia "tustybes muge", "pasaulis pagal Garpa" (niekaip nesugebu prisiminti - pasaulis ar gyvenimas, bet knyga gerule, skaiciau jau tris kartus kokiusCha cha) ir dar kalnas kitu, bet per darbus ir ta nelemta interneta laiko knygai lieka vis maziauNustebęs