Meeto nebus

Meeto nebus

Vienu zodziu pripbrendo laikas vel atsigaut musu hebrytei, Klaipedos hebrytej, aisku musu hebra gali papildyti visa Lietuvele Taip butu isvis malonu, kuo daugiau hebros tuo linksmiau Mirkt tad ka siulau laikyt verchus visiems Kietas ir susirinkt i meeta Taip Zodziu konkreacios vietos ir datos nera, tik siulau apie vasario viduri mazdaug Nekaltas tad hebrike bukit aktyvus siulykit viecike ir laika patys Taip kazkas nori susitikt ir pazaist bowlinga, lengvai atsigert alaus, kazkas nori prisigert ir varyt i “Memeli” Juokiasi tad laukiu Klaipedsku pasiulymu labai labai Taip nuspresim visi kartu kur, kas, kaip Flirtas beje siuloma data vasario 19 tai yra sestadienis, kai beveik niekas nedirba ir nesimoko, ir beje menesis laiko su kapeikom nusprest ar ateit ar ne Taip aisku bus dydeli kiaules tie kurie prisizades ir neateis Kiaulė tad va norejau perspeti, kad as isvykstu uzh neilgo laiko ir perduodu vercha ERRORUI Taip manau bicas sutvarkys visa dela cia Kietas nors jei ka pameginsiu isvaziaves susirast interneta ir parasyt karts nuo karto Taip tad va laukiu jusu pasiulymu MirktP.S. nebukit stumikai Ne irodykim kad Banga yra aktyviu zmoniu portaliukas Mirkt PERSPEJIMAS !!! Norintys dalyvauti, praneskit i privata Taip nes kitaip sunku graibyti bus cia rasancius zinutes Juokiasi labai aciu Bučkis Tiksli data: 2005 metai, vasario 19 Gerai Tiksli vieta: Kolkas dar nera numatyta, bet tikiuosi jus man padesit visi kartu surast ja Apkabinimas Greitu metu as pats pasiulysiu, o jus galesite rinktis Mirkt Dalyvaujantys: (cia tik kol kas) ERROR - Klaipedos verchu verchas Cha cha Teo - desinioji ranka Liežuvis Emka - pirmoji panike apsisprendusi 100% Gėlė Hellsas - butu malonu pasitusint ir nauju veidu isvyst Gerai Na ka laiko dar yra, tad visi mastykit Taip esat visi labai laukiami Apkabinimas

atvazioju Taiptik biski anksciau… Nekaltas Drovus

perduodi man viercha? ;]

reikia pamastyt… gal ir uzsuksiu Taip

beveik per mano gimtadieni Juokiasi

krc kas varot, rasykit dabar dvi dienas man i privata, o nuo penktadienio vakarelio, paparasysiu kad vadzias periimtu ERROR’as Taip nes manes nebus apie menesi, tad nzn kaip bus su banga Žliumbia ir kas eina rasykit konkreaciai Taip o nebutu taip kad aij nzn aij jei galesiu ir tt… Piktas

tai kartu i atsvest galesim Šypsena

tai davai, uzhsuk, atsvesim tavo gimse Girtas

ir tu tamstele atlek Taip labai labai lauksiam Apkabinimas

tai kai atvaziuosi turesi butinai pasilikt iki meeto Taip Apkabinimas

Teo a tu durnas? dar virs menesio like, o jis cia kazka -“rasykit rimtai” … blia o jei jusu Dane patvins ir nebeliks to jusu Memelio miesto a? kas tada?

da tu Bitute neperyzyvaij Ne Cha cha mes Klaipedskai visada viskam pasiruose Mirkt

pagal viska tureciau Šypsenammm lauksit tai lauksit, o tu, ar lauksi? Cha cha

tai kad man mokslai nuo 02.06 siaip tai tikrai likciau… Cha cha Labas Liežuvis Juokiasi

turit daug guminiu valciu? Cha cha

mokslai ne darbas Juokiasi galim praleisti Mirkt

labai labai labai labai Taip Apkabinimas

Bitute, nesirupink Ne tik atvaziuok ir mes pasirupinsim uz tave Mirkt Taip

Cha cha Apkabinimas90%, kad busiu