Meetas tusas gruodzio 9 dienai info kur vyks 1 zinuteje,dalyviai antroje,

Matyt lydekas lupa žuvienei…Mirkt

paskutini karta klausiu, be vytios yra dar vilnieciu, norinciu buti paveztais?
du galiu dar paimt pakeliui.

Cia as,vaziuosiu tuoj lydeku lupt,nespeju

Zolata irTaip

Siandien kiek kalbeta su krz tai sake kaina derinsim,nuo zmogaus kaskur galvoja su nakvyne po 50 iseis,normalu skaitauTaip.beje Sadyvra kaip su saslais???

…lydekos Nepabėgs Ne…tu geriau parašyk kokiomis kainomis ir ką ten sutarei ?????????!!!!!!!!!

Yooo mes visgi nutarem nuo ryto uzhshturmuot ta balaTaip bo kazhkaip jei rinktis nuo 12 tai praktishkai jau visi prie stalo sesCha cha

reix- bus TaipNiam niam

as irgi skaitau kad normalu, nors siaip tai man px, bet rugseji buvo nuo zmogaus po 30 lt Drovus
tiksliau nuo zmogaus po 30 lt bet min 300 lt, tuo atveju jei susirenka maziau nei 10 snukiu.

eisim vėgėlių dubasint Cha cha

tai prie stalo tik kokia 16 val kai sutems manau…
nes 12 susedes tai ir vakaro gali nebesulaukt.
Drovus

As nezinau,bet gal bandysiu ir nuo ryto rytojTaip

na žinant tavo pajėgumus…TaipJuokiasiApkabinimas
…tfu tfu tfu…Drovus

Nu yoooo polydekausim ,o po to jau vegeliauuuuusimApkabinimasTaurėButelisAlusLabas

karoče: mende Ignoruoju sėdi (banas0, nesirodo, jamu aš tą darbą Kietas perku 5 kg mėsos ir užmarnavoju, manau tikrai per daug nebus, mažu kas iš ryto ApsvaigęsGirtas norės pasikeptNekaltas
beje, šašlykinė ir malkų ten yra tikiuos ???Laimingas

nu blia, turbut pats supranti, ka man reiskia po lygiai pagert su trigubai uz mane sunkesniu adziuku Drovus
ot blia komanda buvo Cha cha

kartą pas mane namuose adziukas mane apgerė Baisus, blia aš nusmigau, o jis namo MašinaKvankt?
p.s. suvalgėm du litrus langų ploviklio BaisusKvankt?

nu 5 kg tai ant ribos labai, cia kad per mazai tik dviem kartam (ryte ir vakare) nebutu, nors ziurint kiek snukiu susirinks.
malku ir saslykine ten yra, tik va del iesmu nepamenu dabar.

nu tada jei pameni jis irgi pats parvairavo…
sustojo prie parduotuves, litra pieno ikale (blia nesuprantu kaip neapsivemt piena ant vodkes geriant), sedo man is paskos ir parvairavo…

nu seksiu dalyvaujančių skaičių, net nepatingėsiu vakare namuose Kompiuteris įsijungt Kietas