Meetas tusas gruodzio 9 dienai info kur vyks 1 zinuteje,dalyviai antroje,

Meetas tusas gruodzio 9 dienai Paplepėkiminfo kur vyks 1 zinuteje,dalyviai antroje,

…nesuprantu kaip atsidūriau saraše NekaltasDrovus

108 zhinute pazhiurek ten rasi atsakymaTaipCha cha

Jei rimtai,tai kauniokai vaziuojam vienu transportu ar kiekvienas atskiraiNekaltas,ko tai iki galo nesupratau sios mintiesNeKazkaip butu geriau zinoti dabar,kaip cia susiplanavusNekaltas

Vilnieciam analogiskas klausimas.
beje, kiek cia tu vilnieciu vaziuojanciu is vis bus?
ir kelinta val renkames vietoj?

Jo kelinta renkames,bent pasiulykit mazdaug kelinta

12?
anksciau tai nematau prasmes, nu nebent kas nors labai nori spiningaut visa diena…
Nekaltas

Ok galim nuo 12

Nezinau,tai mes kaunieciai tik 3 berods vaziuojam,nu nebent dar Kootas,bet jis girtas matyt prisiadejo siandien jau isigandoJuokiasi

nu gal reiktu palaukt, kol ir kiti pasisakys, o tai vdrug po to smarkiai zvejot norinciu daug atsiras.
Nekaltas
sitas klausimas gi nedega ir is principo iki rytdienos po pietu galim laukt dar…

Na jo,reik butinai rytoj iki piet nuspresti kas kaip vaziuos ir kadaTaip

…kalbėk už save Piktas…už savo bazarą pats atsakysiu Taip

a su kuom chi man koperuotisJuokiasi?
itariu sam ssaboijCha cha
vo tik valanda reiktu zhinot kada renkates Taiplyg galvoju ir meshkeres jamcjLabas

…va va ir aš apie tai mysliju…NekaltasDrovus

Siulau dar karta visiems dalyvaujantiems asmeniskai patvirtint rytoj iki piet savo apsisprendima sioj temojTaipManau taip bus patogiau susiorganizuot viska galutinaiNekaltas

as dalyvauju.
vaziuoju su savo auto is Vilniaus.
preliminariai paimu ir vytia kartu.
Is principo galiu bandyt pakeliui dar 2 zmones pagriebt.
man labiausiai patiktu variantas, kad visi renkames kokia 12 val.

Dar karta patvirtinu uz saveTaip,laikas 12val. but vietoj tinkaTaipLaukiu minciu del vaziavimo bendrai,o jei ne,nuvez saviskeMoteris

KauniokaiLabas jei mane is Kauno paimsit ir sekmadieni vel pristatysit Kaunan, - dalyvauju 100 procentuLinksmybės. I Kauna atsibelsiu su autobusu. Reikia sudalyvauti. Kestai - registruok.

As mebniskai as paimsiu ir atgal pristatysiuLabasApkabinimasGeraiGeraiGerai

50/50 vaziuosiu ar nebevaziuosiu Piktas
sveikata slubuoja Kanda

ryt bus aisku.
jei vaziuosiu tai su draugeliu (kest pameni ten toki ilga raimundeli?) Cha cha