meet'ai ir po jų

Nenusistačius, bet daugiau žmonių iš Vilniaus.
O be to, gėda ir prisipažint, visai Kaune nesiorientuoju Cha cha. Itin retai lankaus, nes nėra dėl ko.

Mirkt.

O be to, gėda ir prisipažint, visai Kaune nesiorientuoju Cha cha. Itin retai lankaus, nes nėra dėl ko.

[/quote]

Nieko nuostabaus-aš taip pat VilniausNe Barą Būsi trečias ir tai tik superego pateikto žėmelapio dėka suradauDrovus

Nieko nuostabaus-aš taip pat VilniausNe Barą Būsi trečias ir tai tik superego pateikto žėmelapio dėka suradauDrovus

[/quote]

Tik tame bare tavęs nesimatė Ne.

Aga, Nenesimatė…

Nieko nuostabaus-aš taip pat VilniausNe Barą Būsi trečias ir tai tik superego pateikto žėmelapio dėka suradauDrovus

[/quote]

Tik tame bare tavęs nesimatė Ne.

[/quote]

Bet aš labai norėjau ir stengiausi ištrūkti ir sudalyvautiLiūdnas

Tik tame bare tavęs nesimatė Ne.

[/quote]

Bet aš labai norėjau ir stengiausi ištrūkti ir sudalyvautiLiūdnas

[/quote]

Tik deja rezultatas nebuvo pasiektas.

Na jio,jei darysit,tai darykit vilniui,ten grynai aisq dar data laika ir vieta kuer susitikt nuspreskit,ir jei as dar busiu neisvaziaves is LT butinai atvarysiu… o siaip butu idomiau vasara daranat,tai daryt kur gamtoj,ko ten kabake geru oru sedet…

gerai būtu prie ežeriuko ir viečikę žinau gerą netoli vilniaus, aikštelė yra futbolui, ar tinkliniui pažaist, žmonių ne per daugiausiai, bei pažvejot galima Nekaltas Cha cha
imetu čia nuorodą :
http://www.maps.lt/redirect.asp?l=1

mane rasykite su klaustuku Cha cha man laikas birzelio 20 - 23 tinkamiausias Šypsena

liepos pradzia,vln, bet gali but ir kn.

Bet aš labai norėjau ir stengiausi ištrūkti ir sudalyvautiLiūdnas

[/quote]

Tik deja rezultatas nebuvo pasiektas.

[/quote]

Niekada nesakyk niekadaCha cha

Tik deja rezultatas nebuvo pasiektas.

[/quote]

Niekada nesakyk niekadaCha cha

[/quote]

Aš ir nesakiau LiežuvisMirkt.

tai kad man cia ismeta visos lietuvos zemelapi,bet dzin,jei zinai gera vietele tokia,tai pakalbek su meet`o organizatorium ir gal tada ten galetume daryt… Alus jei visi sutiktu…

sveiki visi.TaipLabas noriu,noriu, labai noriu!!!Taip alus valdo…Cha chaGirtas man kaip tik jau bus po stojamuju egzamminu, tai jei ka, galima prie jusu prisijungti????? Drovus

as taj va irgi liepa mielu noru sudalyvauciau, va dar ir atsvestumem mano tortadieni Šypsena

Jei kas nors organizuos Kaune duokit žinot į privatą. Būtinai ateisiu išgert Alus. Iš pradžių vieną Alus po to du Alus, tris Alus, keturis Alus o po to jau žiurėsiu kaip sveikata leis Cha cha.
Sekmės Vilniečiams švenčiant iki Labas

o ne vilnieciams tai jau ne sekmes? Nekaltas Drovus Mirkt

as irgi noriu meeto ir alaus Šypsena
ar galiu ir as prisijungti?Cha cha Laimingas

Kažkodėl tai mūsų šaunioji superego į šį puslapiuką nebeužsukaLiūdnas