Medžiotojai (5)

Labas Gryzome is medziokles,kuria lydejo didziulis vejas,lietus pereinantis i krusa.Viso keli suviai is kuriu trys stirnaites krito,antKiaulė neuzlipom,tad pasitenkinom stirnaitem.Viena stirnaite teko ir siu eiluciu autoriui.Aplamai tai stirnu buvo tikrai nemazai,per varyma net po kelias,tik deja gryzdavo pro varovus arba biskuti sauta saliaCha cha.
O kaimynam taiŠpygaMirktJuokiasi,uztenka jau ir taip baigiat visus musuKiaulė ismedzioti.Kiekviena medziokle po 6 na kazi kas kitiem liksBe be be

jurbarko

Gerai žiauriai geri filmukai, nu ir saitą užtikai SkaitauApsvaigęs

UžsispyręsLaimingas

http://hftube.com/videos/

na reiks kokiButelis inkalt kad suprasčiauCha cha

O tu pats bent perskaitei ką ten rašo? Juokiasi

viskas pypec IgnoruojuBaisusCha cha,nebeteks daugiau medžiotiKlasta
http://www.delfi.lt/news/daily/world/jav-pamokslininkas-vel-gasdina-pa
saulio-pabaiga-ji-ateis-penktadieni.d?id=50901063

Važiuoju į plotus Laimingas, noriu lipynę susikalti ožio patykojimui.

Tamstos norai suprantami ir priimtini,manau galima su vietiniu medziokles bureliu sutarti iki kokios ribos vygdyti medziokle,kad ir tamstos seimai nemaisytu gamta grozetis ir ta zveriu gausa naudotis medziotojams. Kategoriskas uzdraudimas nebus naudingas niekam.
Noreciau tiketi.kad jusu vietiniai medziotojai laikosi tokios nerasytos medziokles etikos taisykles -nevaro to kvartalo,kur kaimo vaikai seria ir globoja stirnas…

pats geriausias bebru medziokles irankis yra kastuvas su tvirtu metaliniu kotu ir astriai uzgalastasTaippasiteisina 100% ir kiekviena karta jei tik uzsimanai bebrienos kastuva i rankas ir laimikis garantuotas

uch, blyn,čiut nepražiopsojau progosJuokiasi Su gimtadieniu Linksmybės

AlusAlusaciū už sveikijimusApkabinimasAlus

Džiugu girdėti Gerai

Labai dekingas,jums gerasis zmogau,nuorodos tikrai padejo,tik telefonas truputi pasikeites,bet rezultate kailiukas jau dirbamas,ACIU.

Laurizz ,negrazu kolegai prikisineti kazkoki ten mentaliteta(tarp kitko ir pats prisiminiau ,kad esu su tauragietisku mentalitetu),nes pamenu kaip kazkas pasake apie tamstos kazkoki ten lenkiska mentaliteta ,labai isizeidei…
Manau mes medziotojai turim buti auksciau tokiu dalyku Šypsena

Lauksim rezultatu is siandienines medzioklesŠypsena

Na, šerno lauksim šiandien. Keisti klausimai…Juokiasi

Nereikia čia pasakoti apie tauragiškio mentalitetą, nei buvom susitikę nei čia pažystami. Jei viską supranti tiesiogiai, negi čia mano problema. Pasimk fotiką ir sėdėk tam savo bokštelį, jei šaudymas susijęs su populiacijos reguliavimu ir selekcija ir maisto gaminimas nėra Tau medžioklės dalis. Bet tai mano nuomonė ir jos aš niekam neperšu. O įžeidinėti, negražu, negražu, peršasi man mintis apie pačio nelabai tinkamą išauklėjimą, kas yra visų mentalitetų pagrindų pagrindas Piktas

Spręsti nereikia, Kvankt? reikia vadovautis įstatymais ir kitais norminiais aktais.
O kai prakalbai apie privalgymą pasirodė tamstos, kaip tauraginio mentalitetas…Veee
Ir kada medžiotojai supras, kad medžioklė yra kai kas daugiau negu mėsos gabalas ar būtinybė ką nors nušauti.Baisus

Iš ryžtingų pasisakymų sprendžiu, kad kovo 1d. dar galima medžioti Kiaulė jauniklius, visus antramečius šernus ir vyresnius nei antramečius patinus Kvankt? Išsibadavę kokie, neprivalgėt tai neprilaižysit… Kam jum tos razborkės reikalingos, jei su šerniena AA sustabdys po 24 val.Kvankt?

Rytoj lauksiu Kiaulė.