Medžiotojai (5)

sveikinam dar kartApkabinimas

Man ketvirtadieni salia praejo misku zygiavo, ragais kliudamas uz saku, bet pasirodyt nepasirodeNekaltas

Bet dar uktelejo, nors jau taip “per prievarta”Cha cha

Korablikovas ra:

Na ir kaip? Yra kliovas? Laimingas

[/quote]

Kol kas šūdina pusė viršuj.Nežinau

[/quote]

Elnių tai yra ir gražių bet jau nustojoMiegantis.o palaukėje neina sulaukti

Sveikinimai kolega.Apkabinimas

Taigi taigi, dabar daugiau žvejojau, tai iš patirtės žinau Be be beJuokiasi Dabar jau imsiu “multuką” į rankas ir ant kutliėėtų pasinešiu Mirkt

Ne nu čia tai Blogai Vien už medžiotojo vardo pažeminimą reikia atimti bilietą visam gyvenimui…
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/uteniskio-
pareiskimas-uzsnudau-ant-suoliuko-o-atsibudes-neberadau-sautuvo-59-225
929

Na ne gerbiamasis Korasikai, medžioklei paprastai naudojami kitų firmų gaminiai. Juokiasi
Armani, kiek man žinoma, medžioklinės amunicijos nesiuva. Juokiasi

na mes jau ir sezona pabaigėm.šeštadieny 6KiaulėAngelas ir viena laputė .vakar 4KiaulėAngelas

Labas sveiki. atrodo gresia savaitgalio medziokle su sniegu Šypsena

Taip jumi ir reikBe be beLaimingasApkabinimas

TAi po visko, tai jo, jei tik ūpas yra Be be beJuokiasi

bet turbut galima vynu geriau uzgerti,nei mirkytiMirktKlasta

Na jo, skonio reikalas- zmonai patinka be vyno, man su, taciau laikydamas siltai buvau pasudes pakankamai, taciau rugimas prasidejo… kita kart laikiau saldytuve su vynu- gavosi gerai, bet kaip jau minejau Moteris labiau be vyno megsta (o ir dukra dar per jauna) Juokiasi anyway , bet kokiu budu gaunasi super Apkabinimas

Na matyt gerbiamasis gerai neįsiskaitei, vynas turi būti pasūdytas. Iš tiesų pirma kartą kaip mirkiau vyne aš jo irgi nesūdžiau, tačiau nieko tam vynui nenutiko, čia gal nuo vyno rūšies priklauso. Yra vytinančių ir be vyno ir su vynu, tačiau man skaniau su vynu. Skoknio reikalas čia, dėl kurio ginčytis beviltiškas darbasŠypsena

isiskaiciau i recepta, kuri paraset- truputi briedas: vilnonio siulo geriau nenaudoti ir marle nevynioti, nes paskui sunku valgyti, reikia siulus ir pukus rankioti. 2 dienos siltai vyne- vynas pradeda rugti Pavargęs isbandyta… geriausia- paprastai marinuoji prieskoniais keleta dienu ir laikai saldytuve, po to i orkaite ant groteliu ir jungi 50 laipsniu kas pora valandu (5 minutem) orkaite praverta- uztrunka 2 dienos… super Gerai

bet ir pataikyk tu man taip, kaip tik vytinta stirna istraukiau Drovus net ir dukrai labai patinka (3metukai) o zmona aplomai tik ir ziuri kaip nugriebti is po nosies Juokiasi

Ačiū už dosnumą. BūtinaiTaurėpri vstrečias. Na aš tos basturmos jau pernai gaminau ir valgiau, tik be vyno. Skanesnė aišku išmirkyta vyne.

Pirmas i eile paragavimui aisku suButelisAlusMirktApkabinimas
P.S.aciu uz sveikinimus

Daryk šitaip http://www.gaspadine.lt/patiekalas/vytinta_stirnienos_nugarine.html
Nepamainomas užkandis prie Taurė
Ir nebūtinai nugarinė
Jei rytoj šių eilučių autoriui pasiseks, tai pridarysiu bele kiek Juokiasi

siandien tik viena stirnaite siu eiluciu autoriui teko Šypsena oras super, kojos vos laiko, Alus ivartoti ir mesyte tvarkyti Drovus

nifiga Špyga kas antrą po 6 Kiaulė, rytoj nusimato toji stirninė Juokiasi
beja sveikinu kolega!
PS o tai daugiau nei elnio, nei briedžio neužklupot? Be be beJuokiasi