meditacines muzikos megejams

meditacines muzikos megejamsTaurėAlusKava

Sveiki zmogeliukai megstantys "idomesne muzika"MirktBučkisApkabinimas
Laume megeja deep forest, gregorianus, enigma ir pan. gal kas panasios turit??

tai, kad cia visai ne meditacinio pobudzio muzika tamsta minite… NežinauNekaltas

taigi taigi kad ne, bet jei ji mane taip veikia tai man ji tokia ir yraLaimingas
o toki pavad daviau, nes noreciau ir anos gautMirkt o ka tmsta vadina "meditacine"?Niam niam

[quote]LauMe_ rašė:
o ka tmsta vadina "meditacine"?Niam niam
[/quote]

Na, pavyzdžiui BurzumTaipCha cha

nelabai esu linkes filosofuoti apie tai kas yra meditacine muzika, nes tokios neklausydamas konkreciu pavyzdziu is asmenines patirties nepasakyciau, nors… aisku, gali enigma raminti zmogu, juoba, kad ji is to paties molio kaip ir meditacine, t.y. New Age’o drebta, bet tai nera tas pats. "Raminimas" nera "tai" kas apibudina "meditacine" muzika. Tokiu budu man meditacine butu "Madredeus", tuo tarpu vienam kolegai "AC/DC" - be ju jis tiesiog negali uzmigti.

Stai ka apie meditacine muzika kalba allmusic:
"Arguably, all music can be said to be useful for Meditation. The styles, cadences, arpeggiations, and rhythms of meditational music for contemplative practices is characteristically different than most other forms of music. Generally speaking, the music is relaxing, lacking definitive rhythms. Meditation and music have been relational partners for centuries. Mellow, repetitive, and redundant sequences of smoothly contoured melodic lines help to relax the mind as arrhythmic tempos do not distract the listener into a beat but rather a flow. Harmonies are often absent unless one accepts the musical nuance of imitation as structured harmony. Meditation music can also include recordings of sounds in the "natural" world: rainfall, waterfalls, birds, insects, whales, and others, separately and in synthetic combination."

Ir tuo paciu siulo paklausyti siu autoriu darbu:
Steven Halpern, Douglas Spotted Eagle, Robert Greenidge, Mars Lasar, Dan Gibson, Solitudes.

Nuo saves… stai is minetojo New Age’o Nr.1 (man) yra George Winston. Ramina, grazu ir… genijaus darbai, ne kitaip, bet velgi… ar tai meditacine muzika ar tiesiog tai kas pakelia i debesis? Drovus Be gera… pabandyk jo albuma "December". Parasiau ir nesuprantu kodel shis darbas nepapuole i mano visu laiku albumu top10? Mm… reik pataisyk kai kuriuos irasus savo dienorastyje…
Geda. Rimtai…

galima sia muzika butu ivardinti "lengvo klausimo".
MrFroid aisku mane isdes uz toki apibudinima i suns dienas Šypsena
pas mane hard’e yra apie 1GB MP3 rinkinukas su tokio pobudzio muzika, kai kada klausausi sededamas prie PC ir rasinedamas word’e.

[quote]MrFroid rase:

nelabai esu linkes filosofuoti apie tai kas yra meditacine muzika, nes tokios neklausydamas konkreciu pavyzdziu is asmenines patirties nepasakyciau, nors… aisku, gali enigma raminti zmogu, juoba, kad ji is to paties molio kaip ir meditacine, t.y. New Age’o drebta, bet tai nera tas pats. "Raminimas" nera "tai" kas apibudina "meditacine" muzika. Tokiu budu man meditacine butu "Madredeus", tuo tarpu vienam kolegai "AC/DC" - be ju jis tiesiog negali uzmigti.

Stai ka apie meditacine muzika kalba allmusic:
"Arguably, all music can be said to be useful for Meditation. The styles, cadences, arpeggiations, and rhythms of meditational music for contemplative practices is characteristically different than most other forms of music. Generally speaking, the music is relaxing, lacking definitive rhythms. Meditation and music have been relational partners for centuries. Mellow, repetitive, and redundant sequences of smoothly contoured melodic lines help to relax the mind as arrhythmic tempos do not distract the listener into a beat but rather a flow. Harmonies are often absent unless one accepts the musical nuance of imitation as structured harmony. Meditation music can also include recordings of sounds in the "natural" world: rainfall, waterfalls, birds, insects, whales, and others, separately and in synthetic combination."

Ir tuo paciu siulo paklausyti siu autoriu darbu:
Steven Halpern, Douglas Spotted Eagle, Robert Greenidge, Mars Lasar, Dan Gibson, Solitudes.

[/quote]

jetus aciu uz kitus pvzMirkt butinai atsisiusiu paklausytGėlė tu vilnietis? hmz gal tada pasiskolint galima kada butu?Flirtas

[quote]dr tytus rase:
galima sia muzika butu ivardinti "lengvo klausimo".
MrFroid aisku mane isdes uz toki apibudinima i suns dienas
pas mane hard’e yra apie 1GB MP3 rinkinukas su tokio pobudzio muzika, kai kada klausausi sededamas prie PC ir rasinedamas word’e.
[/quote]

pavyzdziu prasomGirtas

[quote]Clandestino rase:
LauMe_ rašė:
o ka tmsta vadina "meditacine"?

Na, pavyzdžiui Burzum…
[/quote]

o tu turi?Apakęs

Na as berods minejau, kad tokia muzika "neuzsiimineju", tad jeigu ka ir turiu (George Winston), tai tik mp3 Liūdnas

Siaip nesiruosiu nieko sudejineti i suns dienas ir nesuprantu kodel tureciau taip daryti?Aisku, papriestarausiu, kad Laume minimos grupes isipaiso i "Easy listening", bet cia gal kiekvienam skirtingai? Pvz. kaip as galiu jaustis easy girdedamas pirmus gregorianu "loosing my religion" garsus? medituoti juo labiau… niu nebent budamas pakeliui i nirvana, kuomet manes jau niekas "nekaso" Šypsena

Easy listeningo juo labiau negaliu nieko pamineti… realiai, tai turetu buti kazkas kas klausosi labai lengvai, i ka nereikia gilintis, kas yra paprasta, naturalu, elementaru, skamba fone ir neatitraukia demesio… Tai perisprasau, bet kas cia per muzika? Popsas upside down and down sit down? Cha cha

Velgi… ar easy listeningas gali buti meditacine muzika? Na irgi nelabai… ziu isimeti Metallicos St.Anger Nekaltas ir girdi kaip riebiatos ritma "kala", bet ar tai tas pats ritmas, kuri naudoja afrikos tauteles savo shamaniniuose ritualuose tranzui pasiekti? Matyt, kad ne… Tai va…

O prisimenant tuos fuzintojus (deep forest, enigma), man galvoje zvimbtelejo "afro-celt sound system" pavadinimas… Negali sakyt, kad tai tas pats (o ir nera), taciau kodel musu kolegei nepabandzius ju paklausyti? Gal jumi is tiesu ethnic/worl - fussion’as labiau patinka o ne meditacine muzika? Drovus Jie ir nauja albuma siemet i svieta paleido, "Seed" vadinasi… pirma daina "Cyberia" - visai Gerai Mirkt

MrFroid:
na isbandysimDrovus

na ka as sakiau Šypsena desi mane i suns dienas…
o siaip teisingai anksciau minejote, kad kiekvienam sava muzika gali buti meditacine, nesvarbu ar tai choralai ar sunkus metalas.

Niekada to nesakiau Cha cha Raminanti - taip, meditacine - ne Nekaltas

mm… toks klausimas labai tiktu "mano" naujajam forumui… nesikuklinkit uzduoti Mirkt
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showThreads/245-=(493717447

Froidai na neblogai gal su tuo "kitokiu pasauliu"Mirkt ziuriu tik kad i ji uzsiregistruopt negalimaKanda

na kieno cia mintys?

O jeigu ne iskarpas, bet visa minti:

nelabai esu linkes filosofuoti apie tai kas yra meditacine muzika, nes tokios neklausydamas konkreciu pavyzdziu is asmenines patirties nepasakyciau, nors… aisku, gali enigma raminti zmogu, juoba, kad ji is to paties molio kaip ir meditacine, t.y. New Age’o drebta, bet tai nera tas pats. "Raminimas" nera "tai" kas apibudina "meditacine" muzika. Tokiu budu man meditacine butu "Madredeus", tuo tarpu vienam kolegai "AC/DC" - be ju jis tiesiog negali uzmigti.

didele megeja nesu, bet turiu viena super gabaliuka -> juros osimas Myliu
[sounds of nature -eternal ocean wave with soothing music-Niam niam]

dar kenny g man labai prie Širdis kaip meditacinio pobudzio muzikyteLaimingas