Medis vonioje


Medis vonioje

Mansardos vonios lubas noriu dailylentem kalti. Imanoma? Gal kokios ypatingos medienos reikia ieskot?

Jeigu pirty įmanoma, tai ir mansardoj pasidarysit.

kaip lubom nezinau, bet sienom tai viskas gerai ir su paprastom sienos dailylentem, is patirties.

o kas jom gali atsitikt? jeigu ventiliacijos nebus, visom medziagom pisdec bus nuo dregmes

Medis vonioj tai čia kaip kilimai kambariuose ant sienų Blogai

kaip kilimai ant sienu, tai zidinys, kaip altorius kampe imurytas Juokiasi

matyt durni buvom mokeje 50k sena valiuta uz medine vonia ir pora tumbu Cha chaDabar plyteles grazios yra medzio imitacijos kaip grindim taip ir sienom

man aktualu tik lubos Šypsena

Man sunku atsigaut po “50k litų” Pavargęs

po kazkiek metu suvoki kad nesamone, bet tada atrode normalu. namie buna 2 dalykai kur vyram nepatartina kistis tai virtuve ir pagrindine vonia. Va ten tai puciasi kainos nesveikai. PS. cia dar nieko, nesenai suzinojau kad buves namo savininkas 2009 metais kubila pirko uz 80k litu, maciau ta kubila - gan paprastas, matyt cia su nuolaida kaina.

kodėl kalbi šiuos baisumus, nejau nematai kad man ir taip negera? Nustebęs

50k, 80k, sakyciau bukuciai, bet bukuciai tokiu pinigu dazniausiai neuzdirba, tad matyt laikini proto uztemimai Cha cha

lengvai pinigai atejo, dar lengviau isejo Juokiasi

taip lengvai pinigai vaikšto tik stumdant kokojiną Blogai

Nu pas mane tu lubu ten koks 10 kvadratu, tai planuoju medziuis skirti koki 100 eur …

Gal 100k €? Nekaltas

vo, prastumk kelias kokojino partijas, galėsi kaip žmogus, 100-120 k € skirt voniai Nekaltas

rekvizitai.vz.lt/imone/bic_group/skolos-sodrai/cia pas ta spinteles uz 50klt,kuris nesugeba kas menesi susimoket mokesciu sodrai? Juokiasi

bicfurniture.lv/lt/“Representetive for Lithuenian market” - vata spik inglish Juokiasi