MEDAUS LEDI - neteisingi ivertinimai

MEDAUS LEDI - neteisingi ivertinimai

NA nezinau bet as esu ziaurei pasipiktinusi!!!Ziuri GINTARINE LEDI AR MEDAUS LEDI daznai.Bet pamaciusi paskutini karta penktadieni kovas as apsalau,kokia gali buti neteisybe!!!Liūdnas.
Taigi viskas is pradziu,na as lankau treniruotes ZALGIRIO SPORTO RUMUOSE,o ten vienoje rubineje eina medaus dalyve KARLA,ji ten lanko krepsini.Taigi buvo idomu paziureti kaip ji ten susikaus…NA man labai nepatiko jos tas nusirenginejimas,ji visalaika maivesi ir jei lyg ir nebuvo svarbu laimeti is jegos ,nes ji mane kad galima laimeti savo papukais saladrimo uzsirietuseis!taip ir buvo!!!kai ji kovesi su PLIENINE MAGNOLIJA(beto ji imtyniauja ir tikrai ismane pilnai sia sporto saka)ji pralaimejo,pries KARLA! tai tikrai nesamone,matesi akivaizdziaiLiūdnas,PLIENINE MAGNOLIJA turjo laimeti!,atseit ta KARLA parodziusi papus eme ir laimejo!NA nezinau kas butu jei as ar mano stiliaus boksininkai ar seip visi sportininkai imtu nusirengtu ir laimetu.JUk reikia vis delto parodyti ka sugebi!
Na cia mano nuomone,o ka jus manote APIE Sia negarbinga kova?

nepavydek kitoms ir nepyk ant ju, - uz tai kad jos turi didesnes krutines nei tavo… Nekaltas

Tai kad ten absurdo dramos vyksta. Viena laida maciau ir juokiausi. Jau vien is tu prisistatymu :"as tau dantis isdauzysiu" ir pan(protingieji perliukai). Kokios intelektuales susirenka, tokie ir zaidimai ten vyksta. Manau nei viena protinga mergina neitu ten sitaip juoktis is saves.

cia gaidys o ne sportasŠypsena

o nikita o kaip pas tave su tais papukais uzsiirete ar burbulai?

o gal is vis ner:0

JuokiasiGerai

cia juk souNekaltas o ne sportas…Mirkt

tai cia gi vertina ne ismanyma kazkokioje sporto sakoje.cia ir reikia pasimaivyt.aisku ir mano nuomone kartais nesutampa,bet ka darysi…laimes ta kuri tasku surinks daugiausiai.o taskai ne tik uz priesininkes parvertima,bet ir uz nuogus,uzsirietusius papukus.man tai patinka tie nykstukai sokantys ant scenos.Šypsena

Nikita17
NA manau ir supratau kad jusu nuomone pries mano neigiama jus pritariate kad ta laimetu tik savo maivymusi.BEt jus seip pamastykit ar noretumet pralaimeti visiskai neteisingai kai jus stipresnis?kaip jus jaustumetes nors ten ir butu televizijos sau.O del krutines turejau omeni kad maivesi ir tiek.

zinoma ir man atrodu neteisinga…bet tuomet pasirinkciau kita konkursa.kur vertinamas ne pasimaivymas ir grozis,bet jega ir stiprybe.Šypsena

nesamone ten tikrai… laimi ta kuri sikna labiau pajudina ar papus pakrato… yra merginu kurios savo jega visas nugali, o sedi paskutines… arba kurias visos dauzo belenkaip, o vistiek laimi pirma vieta… nesamone…

djbukis
Na buki ne apie mano papus esme eina!!!,beje jei taip domaujiesi apimtis mano krutines 95cm,tai normali,stangri krutine,beje su ja as nesimaivau,beje is Kur KArla gali zinoti kad pas jos graziausia krutine jei kitos nesimove lemeneles.O kad ir koks tai butu sportas vistiek butu abidnam pralaimeti tam kas tik nusiema lifona!!!Liūdnas

kad gal enreiketu taip rimtai i tai ziuret?..Nekaltas
cia juk ne kokios rimtos imtynes,ir svarbiau ten ne kovotojos technika,
o be abejones,papu dydis ir uzpakaliuko stangrumas Cha cha

cia gi ne olimpiada Šypsena sou ir viskas nerimtos kovos,vertinimai ir pan lelele Šypsena

as uz tas kurios parodo savo pilna groziGeraiTaipCha cha
karla teisingai nugalejoTūsas

Žiaurus ir neteisingas tas gyvenimas…

ten ne i tavo meistriskuma ziuriu o i tavo grozybesCha cha siaip tai dalyves tikriausia yra atrenkamos nepagal meistriskuma o pagal groziNekaltas ir turbut jos pacios aiskiai zino dalyvaudamos del ko jos yra vertinamos…Mirkt

na kai kurios savo papais tikrai pasigirti negali, tokiu slyksciu ten pamatyti galima, kad net juoktis norisi.

Įsijungiau kažkada pažiūrėti tų glicerininių ledi … Kovoja dvi tokios, visai nieko. Na, ir viena labai jau smarkiai pralošia, vis murkdo jos gražiąsias kasas meduje, vis jodo ir žemina visaip. Žodžiu, nors stabdyk susitikimą ir skelbk pralošimą esant ryškiai persvarai …

Tačiau baigėsi mačas, komisija pradėjo balsuoti – kas dėl taškų, tai čia neapgausi; bet dar yra kažkokia ten nominacija už plastiškumą, artistiškumą, gražumą, žioplumą, seksualumą ar kokį dar velnią. Žodžiu, ta panelytė laimėjo, kuri beviltiškai atrodė.

Nusispjoviau, susimąsčiau kuriam laikui apie olimpines dailiojo čiuožimo varžybas ir perjungiau kanalą.

Galėčiau ir aš artistiškai laimėti prieš V.Kličko, pvz. – labai plastiškai nugriūčiau į kampą po pirmojo smūgio. Tarkim, nugalėtojui kokie 5 milijonai, pralaimėjusiam bent pora … Gal ir neblogai? Nors sveikata brangiau turbūt … Cha cha

tai kad cia sou grynas yra… ir sunku tokioms kurios tik per sporta ten bando prasimust, o ne sou padaryt Nekaltas